Готуємось до літа – як правильно підкачати прес – SpeleLife
#fitness

Готуємось до літа – як правильно підкачати прес

І хоч до літа ще здається ой як довго, дбати про фігуру ніколи не пізно. Знаєте з десяток вправ для опрацювання преса? Ми не будемо повторювати очевидні речі. Але розповімо про 6 фактів, які допоможуть вам на шляху до формування “заповітних кубиків”.

Факт номер 1:

Ваш організм не може спалювати жир локально. Щоб живіт став плоским і рельєфним вам потрібно схуднути і знизити загальний відсоток підшкірного жиру. Якщо качати виключно прес, ви цього не доб’єтеся.

Факт номер 2:

Прес – такий же м’яз як і всі інші. Значить, щоб він був помітний, вам потрібна достатня м’язова маса. Тому не виснажуйте себе суворими дієтами. Ви повинні споживати досить білка, який і буде будівельним матеріалом для ваших кубиків.

Факт номер 3:

Чергуйте вправи, які виконуєте. По-перше, це допоможе вам урізноманітнити тренування і не дасть занудьгувати. По-друге, ви краще пропрацюєте всі м’язи черевного преса. Зрештою, зміна вправ дозволить «шокувати» ваші м’язи, не дасть їм звикнути до однотипної навантаженності, що значно прискорить прогрес.

Факт номер 4:

Щоб кубики було добре видно, потрібно не тільки збільшувати кількість повторень, але і навантаження. Використовуйте додаткові обтяження – це може бути млинець для штанги або гантель. Замість звичайних скручувань, ви можете почати робити скручування на похилій лаві.

Факт номер 5:

Кращий час для опрацювання преса, якщо вам дійсно потрібен рельєфний живіт – початок тренування.  Це хороший спосіб розігріти і підготувати ваш організм для наступних вправ. Якщо ж відкласти прес на кінець тренування, то, ймовірно, позначиться втома, і ви просто не зробите вправи.

Факт номер 6:

М’язи живота грають роль стабілізаторів. Чим міцніше будуть м’язи живота, тим кращих результатів ви можете добитися у всіх інших вправах. Навіть в звичайних віджимання від підлоги, у більшості людей насамперед втомлюється прес, а не руки і груди. Додайте в своє тренування кілька підходів скручувань, і ваші робочі ваги в інших вправах підуть вгору.

Топ-5 вправ для преса, які можна робити і вдома або в залі:

  1. Скручування на підлозі
  2. Скручування на похилій лаві
  3. Підйом ніг у вись
  4. Підйом ніг лежачи на підлозі
  5. Планка