Дві причини, чому ти ніколи не схуднеш – SpeleLife
#beauty

Дві причини, чому ти ніколи не схуднеш

Скільки людей на нашій планеті щопонеділка починають все з чистого аркуша? Мільйони! І метою більшості практично кожного є поліпшення свого здоров’я і фізичної форми. Зміна тіла тягне за собою глобальну зміну якості життя. Якість життя = рівень життя.
Коли ти починаєш ранок з вівсянки, пробіжки або навіть нормальної порції яєчні з беконом, але відмовившись від Coca-cola, ти працюєш на свою бадьорість, на енергію для досягнення цілей, на новий костюм, який ідеально сидить. Кожен раз, прокидаючись раніше, щоб зайнятися йогою або поїхати в басейн, ти розвиваєш всередині чемпіона. Так ось, «чистий аркуш» нерозривно пов’язаний з «новим тілом». А скільки людей з тих, хто вирішує почати, дійсно худнуть або займаються спортом постійно? Мізерно мало. Скажімо так, майже ніхто. Психологи та експерти знайшли причину. Їх дві. Прийняти їх – це і є перший крок, щоб перестати бути “лузером”.
ПРИЧИНА №1. Те, як людина виконує одну справу, говорить про те, як вона робить взагалі все. Будь-яке послаблення, яке ви собі даєте, впливає на якість життя. Замість чемпіонства ви зміцнюєте звичку робити винятки. Важливою і визначальною є кожна думка, кожна дія і кожен вибір. Кожного разу, обираючи замість правильного простіше, ви стаєте людиною, яка робить простіше, а не правильніше. Що допоможе? Спробуйте пограти з ланцюжком звичок. Отже, візьміть чистий аркуш і закріпіть на видноті. Кожного дня, коли ви зробили щось важливе, щоб схуднути, малюйте великий красивий хрестик. Наприклад, сходили на тренування, випили потрібний обсяг води, відмовилися від смаколика по дорозі в офіс, приготували їжу з собою. Це залежить від того, яку звичку ви формуєте. Благаю, не складайте ланцюг з усіх корисних звичок одночасно! Ви, врешті-решт, не робот. Одна звичка в місяць – це нормальний темп. Почніть з тренувань або відмови від цукру. Через тиждень на аркуші утвориться ланцюжок з хрестиків. Мета – не переривати його, з кожним днем ​​він буде ставати все довшими і красивішим. А ваша гордість за себе – більшою. Це лише один з методів візуалізації нової звички, але проблема глобальніша. Вона в голові. Запам’ятайте: як ви робите щось, так ви робите все.
ПРИЧИНА № 2. Одна з головних причин поразок людей, які починають худнути – вони не знають, які труднощі їх чекають. Вони не мають виграшної стратегії. Вони не мають ніякої стратегії! Що допоможе? Згадайте всі складнощі, з якими ви стикалися раніше на шляху до красивого і здорового тіла. Що завадило вам минулого разу? Заїдали важку працю на роботі печивом? Ніяковіли в тренажерному залі, а потім закидали тренування зовсім? Не отримували підтримку, а тільки критику друзів і близьких? Чому ви вирішили, що в цього разу щось буде інакше? Буде абсолютно так само! Один в один. Тому краще заздалегідь написати на папері, що ви будете робити при зіткненні зі старими проблемами. Чим більше перешкод ви згадаєте і чим більше варіантів обхідних шляхів придумаєте, тим більше шансів, що цього разу все вийде. Чітко уявляйте свою мету, візуалізуйте її. Шукайте картинки тієї фізичної форми, яка вам подобається. Шукайте свої старі фотографії. Робіть колажі. Думайте про себе зараз, як ніби ви вже схудли на Х кг. Купуйте одяг вже зараз на майбутню фігуру. Можливо, це звучить безглуздо, але це працює.

Сплануйте дії. Користуйтеся розкладом. Встановіть нагадування для прийомів їжі, води, походів до тренажерного залу. Наш мозок вкрай ледачий, він не любить витрачати енергію на вибір. Нехай у вас буде якомога менше ситуацій вибору, що з’їсти, бо контейнери з наперед приготованою їжею будуть з собою. Нехай у вас не буде варіанту пропустити тренування, тому що тренажерний зал знаходиться по дорозі з офісу додому і вас вже чекає там тренер.

І пам’ятайте, ситуація почне поліпшуватися тільки після того, як ви виховаєте у собі людину, якій це під силу. Саме про це варто думати на першому етапі, а не про те, скільки білка ви їсте і у якого продукту – гречки або рису – нижчий глікемічний індекс.