Жир на животі: звідки береться і куди його подіти – SpeleLife
#beauty

Жир на животі: звідки береться і куди його подіти

Перше, що ми помічаємо при зайвій вазі, це поява жирової складки на животі. Якщо Ви, захопивши шкіру поряд з пупком, побачили, що жирова складочка перевищила два сантиметри, треба терміново зайнятися собою!

Від жиру на животі позбутися досить важко, тому найкращий засіб – профілактика. Жир, що утворився нещдавно прибрати значно легше, ніж старий.

Вчені з’ясували, що скупчення жиру в області живота збільшує ризики захворювань серця, появи онкології і частіше призводить до смерті, ніж розподіл жиру рівномірно по тілу або його скупчення на сідницях і стегнах.

Жир по всьому тілу – це підшкірний жир, він є коморою енергії, в разі стресових ситуацій витрачається в першу чергу, тому досить легко прибирається за допомогою дієт і занять спортом. Жир на животі – вісцеральний, такий жир є навколо всіх органів, прибрати його дуже і дуже складно.

Накопиченню жиру на животі сприяють транс-жири. Дослідження довели, що харчування з використанням трансізомерів сприяє відкладенню жиру саме в області живота, на відміну від подібного раціону такої ж калорійності, але без транс-жирів, в цьому випадку жир відкладався на стегнах і сідницях.

Чоловіки і жир на животі

Спостереження, дослідження показують, що скупченню жиру в області живота перешкоджає жіночий гормон естроген, тому у чоловіків жирові відкладення накопичуються на животі частіше. Жінки набирають жир на стегнах. А ось відкладення жиру в області живота у жінок спостерігається після п’ятдесяти і в період годування дитини грудьми, в цей час вироблення естрогену зменшується.

Вправи для преса не врятують

Всі вправи на прес зміцнюють м’язи живота, але не позбавляють від жиру. Жирові відкладення на животі доцільніше прибирати за допомогою коригування харчування, масажу, гідромасажу. Зі спортивних вправ підійдуть контактні види спорту, наприклад, плавання, при якому живіт стикається з водою.

Жир на животі є й в худорлявих

Вісцеральний (жир навколо внутрішніх органів) жир є у всіх, але у деяких спостерігається його підвищений вміст. Як правило, на це впливає генетична схильність і гіподинамія. Навіть у худих починає рости живіт. Поява животика у худих говорить про те, що їм неодмінно треба до лікаря, як правило, у них спостерігається підвищення в крові цукру і холестерину, а значить, треба переходити на здорове харчування.

Як позбутися від жиру на животі?

Найрозумніший спосіб позбавлення від жиру – не допускати його накопичення. Якщо він все-таки з’явився, спочатку зверніться до лікаря, можливо, у Вас з’явилися ознаки захворювань серця, діабету, атеросклерозу. За допомогою лікаря відкоригуйте свій раціон, відмовтеся від безкорисного молока та інших непотрібних продуктів, переходьте на здорове харчування. Відмовтеся від шкідливих звичок, таких як куріння і вживання алкоголю, якщо є можливість, пройдіть курс масажу, займіться плаванням, аквааеробікою, будь-якими іншими водними видами спорту. У домашніх умовах можна рекомендувати гідромасаж душем, направивши струмінь води в область живота, а також перекочування (розгойдування) на животі на підлозі.