Книга місяця: “Сіль, цукор і жир: як харчові гіганти посадили нас на голку” – SpeleLife
#spelestyle

Книга місяця: “Сіль, цукор і жир: як харчові гіганти посадили нас на голку”

Здоровий спосіб життя, це не лише їда чи спорт. Це своєрідна філософія, що складається з десятків пазлів. Ми ж вирішили розповісти вам про книгу Майка Мосса “Сіль, цукор і жир: як харчові гіганти посадили нас на голку.”

Автор книги Міхаель Мосс – журналіст, лауреат Пулітцерівської премії та інших професійних нагород. До журналу Times працював в The Wall Street Journal, New York Newsday і The Atlanta Journal-Constitution. Викладав в школі журналістики Колумбійського університету. Мосс неймовірно докладно розповідає нам про індустрію харчової промисловості в штатах, починаючи з самого початку всієї цієї приголомшливої історії “американської мрії”. Кукурудзяні пластівці, готові обіди, шоколадки, солодка газована вода, чіпси … Безліч відомих і невідомих найменувань і історій про них, ви зможете знайти саме в цій книзі.

Власне сама книга – це блискуча історія про те, як люди перестали сприймати інших людей за людей, загрузнувши в нескінченній гонитві за мільйонами доларів і боротьбі з конкурентами. Продумуючи ідеальні рекламні компанії, займаючись просуванням товарів і підвищенням продажів, вони абсолютно не думали що ж насправді вони продають. Як насправді всі ці продукти “з кошика супермаркету” впливають на здоров’я людей і особливо дітей? І чи відчували вони гіркоту усвідомлення того, що вони зробили з цілими поколіннями людей?

Чим же все це виявилося в підсумку? Поступово завдяки геніальним людям, компанії для збільшення обсягу продажів, розробляли смаки, вирахували точку блаженства і буквально створювали нові наркотики для мас. Все більше жінок стали віддавати перевагу приготованій на фабриці вечері і вечорам за переглядом телевізора замість власної творчості на кухні. Варто розуміти, що це був обопільний процес зміни суспільства, можна навіть сказати, мутація. Корпорації вкладали все більше і більше грошей у створення і просування нових готових товарів, все більше і більше цукру, солі та жиру, щоб створити у людей все більше прихильності до них.

Сам спосіб життя людини теж змінювався. Людина погоджувалася на те, щоб працювати без взаємодії з живою природою, щоб не вирощувати продукти самостійно, а обмінювати гроші на те, що є в магазині. Так людина все більше і більше ставала залежною від системи, все більше прив’язувалась до готової їжі переповненої цукром, сіллю і жиром.

Розуміння життя було повністю спотворено. Приготування їжі позиціонувалося як щось нудне і непривабливе, а загорнуті в яскраву упаковку продукти, повні цукру, солі та жиру, які рекламувалися і продовжують рекламуватися досі привабливими моделями виявляються набагато більш привабливими. Реклама працювала просто безвідмовно. Людям подобалися ці образи, свідомо і несвідомо люди прагнули їм відповідати і купували всі ці нові товари.

Читання цієї книги може викликати у вас двоякі відчуття. Харчові корпорації просто заробили сотні мільйонів доларів з моменту промислової революції, обманюючи людей, обіцяючи їм зручність, здоров’я і “вільний час”. Весь цей цирк тепер добігає кінця, тому що зараз ви можете прочитати в найдрібніших подробицях про цей феноменальний обман, який коштував мільйонам людей їх здоров’я. Книга дозволить читачам  бути розумнішими і мудрішими, не дозволяючи більше нікому себе обманювати.