Міцний сон та струнка талія – чи існує зв’язок між цими поняттями – SpeleLife
#beauty

Міцний сон та струнка талія – чи існує зв’язок між цими поняттями

У народі кажуть, що “добре їсти, міцно спати – мусить Бог здоров’я дати”. Але нещодавно було доведено, що хороший сон – запорука не лише бадьорого самопочуття та хорошого настрою. І навіть зайві кілограми та сантиметри на талії можуть стати результатом недосипання.

Скоріш за все, ви помічали, що коли ви не висипаєтесь, то протягом дня вам доводиться боротися з бажанням поїсти чи перекусити. Існує прямий взаємозв’язок між вагою і сном. Коли ви спите не менше 8 годин на добу і засинаєте та прокидаєтесь в один і той самий час, ви сприяєте обмінним процесам, а це у свою чергу дуже впливає на вашу вагу.

Коли організм отримує достатню кількість відпочинку, то він починає функціонувати в оптимальному режимі. Якщо мозок втомлений,то йому потрібна додаткова енергія для роботи і він починає негайно вимагати глюкозу. В такому стані черговий шматочок шоколаду або печива потрапляє до рота і, в підсумку, може стати непотрібним зайвим кілограмом.

У ситуаціях дефіциту сну нервова система працює нестабільно. Виникають труднощі з адекватним сприйняттям щоденних завдань, з’являється почуття напруги та безпорадності, а це й призводить до переїдання. А от при достатній кількості сну людина відчуває бадьорість та енергійність. В такому випадку організм не потребує стимуляції ззовні і не виникає неконтрольоване бажання поглинати вуглеводи у великих кількостях. Відмова від продуктів, що сприяють набору ваги, відбувається природним шляхом.

Здоровий сон – це та чудесна таблетка для схуднення, в пошуках якої знаходяться мільйони людей і вона точно є у вашій домашній аптечці!