Наскільки питна вода впливає на смак приготовленої їжі – SpeleLife
#spelestyle

Наскільки питна вода впливає на смак приготовленої їжі

Щодня ви використовуєте воду не тільки для пиття і приготування напоїв, а й для приготування їжі. Багато в чому смак приготованих страв залежить не від ваших кулінарних умінь, але від якості використовуваної Н2О. Адже саме питна вода, як би це не було дивно, є головною «спецією» будь-якої їжі. І жоден професійний кухар не приступить до приготування страви, не перевіривши Н2О на якість і відповідність нормам безпеки.

Тому на кухнях ресторанів і використовується очищена питна вода – так можна бути на 100% впевненим у якості Н2О.

Як же так виходить, що рідина, яка не має кольору, смаку і запаху, впливає на смакові якості їжі? Все дуже просто – в воді міститься маса різних домішок і речовин, які при взаємодії з іншими компонентами «розкриваються» всілякими присмаками.

Так, наприклад, жорстка вода надає приготовленій страві солодкуватий присмак. А ось рідина з підвищеним вмістом хлору, при термічній обробці знаходить неприємну кислинку.

Не можна назвати підходящою і водопровідну воду – на шляху до вас в квартиру вона проходить безліч етапів очищення (механічну, хімічну, біологічну). Все це робиться, щоб видалити з рідини небезпечні мікроорганізми і бактерії. Однак таке очищення не завжди буває ефективним, і хвороботворні бактерії «виживають», що призводить не тільки до погіршення якості приготовленої на водопровідній воді їжі, але і серйозних наслідків для здоров’я.

На сучасних водоочисних станціях використовується застарілий, але з незначними витратами метод знешкодження Н2О – хлорування. А, як ви вже знаєте, така вода не підходить для приготування їжі, оскільки негативно позначається на її смакових характеристиках.

Найбільш оптимальним рішенням стане регулярне використання очищеної Н2О для пиття і приготування чергових кулінарних шедеврів.