“На межі” – у чому сенс пекельного тижня – SpeleLife
#spelestyle

“На межі” – у чому сенс пекельного тижня

У нашому розділі нині публікуємо рецензію на книгу від Андрія Зінкевича «Без жалю до себе. Розсунемо межі своїх можливостей » Еріка Бертрана Ларссена.

Ця книга є чудовою в умовах, коли потрібні різкі зміни у житті і не вистачає сил і впевненості для нових звершень. Витримавши таке випробування, однозначно з’являться і сили, і віра в себе!

“Момент прийняття рішень воістину чарівний …” Без жалю до себе – це книга, яка тільки в одній Норвегії продалася в обсязі 223 000 примірників. У чому причина її популярності і в чому відмінність від інших книг? У ній немає сопливих історій про складне дитинство і момент, коли усе змінилось. Книга несе в собі ідею «пекельного тижня», який проходять новобранці перед зарахуванням до загону спецназу.

Ерік спробував перенести особистий досвід, який він отримав під час пекельного тижня, на повсякденне життя. Він вважає, що якщо людина здатна пройти крізь ті труднощі, то і життя можна змінити. Так народилася концепція його особистого пекельного тижня, про який він розповідає у книзі і пропонує пройти своїм учням. У чому сенс пекельного тижня? Автор правильно вказав, що якщо брати довгострокові відрізки часу (наприклад, як описано в книзі «12 тижнів»), то люди часто зриваються з дистанції і опускають руки.

На початку всі люди загоряються від поставлених цілей і планів, але варто трапитися першим труднощам- руки опускаються і довгострокове планування закидається. “Мотивація дозволяє вам стартувати. Звичка змушує рухатися далі.” Ларссен вирішив запропонувати нову методику. Вона виглядає як 7-денний марафон (не так вже й довго, погодьтеся), в рамках якого ви будете кожен день робити маленькі дрібненькі кроки для зміни свого життя. При цьому марафон має загальні правила:

• Пекельний тиждень починається у понеділок о 5.00 і закінчується у неділю о 22.00

• Кожного дня ви повинні вставати о п’ятій ранку і лягати о десятій вечора

• На тиждень у вас повинен бути складений план, який розбивається на кожен день. Ви повинні концентруватися на поставлених цілях і завданнях

• Ви повинні бути активним і енергійним

• Забороняється використовувати соціальні мережі в робочий час, а телевізор дивитися не можна взагалі

• Забороняється дзвонити не по справі друзям і родичам, а також тріпатися з колегами за чашкою кави

• Кожного дня ви повинні займатися спортом і правильно харчуватися Серйозний виклик, правда? Але якщо вирішите його собі кинути, залишитеся дуже задоволені!