Робота на результат – як правильно проводити заміри талії – SpeleLife
#beauty

Робота на результат – як правильно проводити заміри талії

Втрачаєте зайві кілограми з мрією про власне ідеальне тіло? Дізнайтесь, як правильно виконувати заміри і співвідносити досягнення!

Крок 1: Найкраще обрати для цього певний день тижня. Наприклад, в понеділок перед сніданком, щоб почати новий тиждень з об’єктивних показників.

Крок 2: Заміри виконуються на оголене тіло. Сантиметрова стрічка має щільно прилягати, але й не перетягувати шкіру. Ви можете виміряти одну ділянку декілька раз та обрати середнє значення.

Крок 3: Встаньте перед великим дзеркалом, щоб бачити себе у повний зріст. Не намагайтесь втягнути живіт або напружити м’язи. Дзеркало допоможе рівно розмістити стрічку.

Крок 4: Обміряйте груди у найбільшій частині. Жінки також роблять заміри під молочними залозами. Зафіксуйте результат.

Крок 5: Обміряйте талію у вузькій ділянці. Якщо вам важко визначитись, зробіть нахил вбік – утворена складка вкаже на правильне місце.

Крок 6: Поставте п’яти разом та обміряйте стегна по найбільш виступаючій частині сідниць. Потім поставте ногу на опору, щоб утворився прямий кут у коліні, та обміряйте кожне стегно окремо. Для цього обирайте ділянку на 5-7 см нижче від паху.

Крок 7: Зважування. Поставте ваги на рівну тверду поверхню (без килиму). Пам’ятайте, що вага може коливатися. Якщо ви знаходитесь в самому початку плану по втраті зайвої ваги, то зрідка  ви будете спостерігати короткочасне збільшення. Проводьте зважування за тижневим графіком.

Крок 8: Слідкуйте за динамікою, фіксуйте показники.