ТОП мобільних додатків, що допоможуть контролювати водний баланс – SpeleLife
#spelestyle

ТОП мобільних додатків, що допоможуть контролювати водний баланс

Вода для організму людини має життєво важливе значення. “Еталонні” 8-10 склянок води забезпечать хороший стан шкіри, зарядять енергією і позитивно позначаться на роботі процесів всередині організму. Підтримувати баланс води ще легше з мобільним телефоном чи іншим гаджетом, куди можна завантажити безліч додатків, які простежать за кількістю випитої рідини, дадуть корисні поради, нагадають про те, пора випити склянку води і виховають корисну звичку підтримувати водний баланс. Ми протестували кілька додатків і вирішили поділитись ними з вами.

WaterCheck

WaterCheck відмінно обігрує призначення програми: головне меню – абстрактна візуалізація шлунка, який наповнюється водою в міру того, скільки рідини ви випили. І в кінці дня, він, по-хорошому, повинен бути залитий по самі вінця. Вода буде красиво переливатися, якщо порухати смартфон. Програма платна і коштує $ 0,99.

Внизу головного меню знаходяться тари з об’ємом рідини. При натисканні на одну з них, рівень води підвищується. Також у додатку можна слідкувати за графіками  прогресу споживання води, встановити щоденну мету і включити повідомлення.

Watermania

У цього додатку інтерфейс без надмірностей, а місцями зовсім простенький, трекер приваблює зручним управлінням і функціональними звітами.

Перед тим як приступити до ведення обліку, потрібно розповісти трохи про своїх фізичний стан і режим дня.

Головне меню розбите на 8 найпоширеніших категорій напоїв і підрозділ “інше”. Всі записи можна змінювати і постфактум в окремому розділі. Баланс за день відображається у вигляді смужки, а поруч знаходиться важіль “спорт режим”, який збільшує необхідний обсяг випитого, якщо ви сьогодні займайтеся фізичними вправами.

Hydro

Трекер з гнучкими настройками і інформативною статистикою допоможе стежити за балансом води, підлаштовуючись під ваш спосіб життя і розпорядок дня.

За аналогією з Watermania, в Hydro потрібно заповнити анкету зі своїми даними. У цій програмі також враховується денна норма води, що споживається з їжею. У додатку беруться до уваги погодні умови і фізична активність, яка впливає на потреби організму у воді.

На головному екрані розмістилися тари з об’ємами рідини, рядок прогресу і журнал записів. В налаштуваннях можна легко змінити обсяг кожної тари.Hydro зберігає всі ваші записи і з часом в додатку буде доступна статистика за різні проміжки часу, а також графіки прогресу по днях і місяцях. Щоб звіти порадували вас, програма буде нагадувати хоч кожну годину про те, що потрібно випити води.

WaterBalance

Програма неоднаково враховує вплив різних типів рідини на водний баланс, тим самим мотивуючи пити більше саме води.

Незважаючи на те що програма не вимагає ваших персональних даних, в настройках краще розповісти про себе, розклад тренувань і режим дня. Ця інформація допоможе розрахувати оптимальний обсяг рідини і точно враховувати водний баланс. У WaterBalance для додаткової мотивації присутня система досягнень. Чим більше ви будете підтримувати водний баланс, тим більше заробите віртуальних очок.

В основному меню зображена людина, який наповнюється водою в міру того, як ви додаєте записи. У вкладці з напоями знаходяться стандартні категорії рідин, які не можна редагувати. Неможливо змінити і три стандартних обсяги. Але для кожного напою його значення відрізняються.

Випивши днем ​​0.5 літра води, а ввечері келишок пива, можна виявити, що весь набраний баланс впаде до нуля. WaterBalance дуже жорстко ставиться до алкоголю, кави і чаю.

Користуйтесь на здоров’я!