Універсальні вправи, результат від яких ви побачите у дзеркалі – SpeleLife
#fitness

Універсальні вправи, результат від яких ви побачите у дзеркалі

Відсутність зайвих кілограмів і підтягнута, спортивна фігура – це молодість, привабливість, повнота сил і енергії. Стабільні тренування від півгодини до години в день, чиста вода, збалансоване харчування – це все, що необхідно, щоб мрія всього життя стала дійсністю.
Ми пропонуємо вже зараз зробити шедевр зі свого тіла. Приступаємо?
Тренування рук і плечей. Такі вправи допомагають сформувати рельєфний біцепс, передні і середні дельти плеча. Ці м’язи відповідають за функціонування шийного відділу хребта, а значить, ми також проводимо профілактику головної «офісної» хвороби – остеохондрозу. Якщо у вас немає звичайних гантелей для тренувань, можна використовувати маленькі пляшечки з водою. Найкраще виконувати вправи на розведення рук з гантелями стоячи.
Вправи на грудні м’язи. Найбільш ефективно привести в тонус грудні м’язи можна вправами з положенням лежачи з напівзігнутими колінами. 
Комплекс вправ для спини. Запобігти проблемам з хребтом і поставою допоможе правильно сформований м’язовий корсет спини. Сформувати його можна виконуючи серію вправ на тягу гантелі в упорі (наприклад, на стілець чи на ногу) і махи руками в сторони. 
Формування пресу. Вирішити проблему усунення животика можна за допомогою рівної постави і правильного виконання класичних вправ на прес – скручування корпусу, підйом ніг не відриваючи тазу, підйом корпусу, вправи «Велосипед».
Вправи для ніг та сідниць. На початковому етапі тренувань стрибки, махи, косі махи ногою і присідання вирішують проблему підтягнутих ніг та сідниць максимально ефективно. Згодом, можна використовувати більш складні техніки – стрибки у випаді, махи ногою в сторони з нахилом, присідання і косі випади назад. При виконанні цих вправ працюють біцепс стегна, квадрицепс (м’яз, що розгинає колінний суглоб), сідничні м’язи, а також відбувається загальне навантаження на все тіло.
Після адаптації організму до оптимальних навантажень на різні групи м’язів можна приступати до комплексних вправ на все тіло.