Холестерин – незамінний і спритний, шкідливий чи ні? – SpeleLife
#health

Холестерин – незамінний і спритний, шкідливий чи ні?

У будь-якому організмі світу тварин (за винятком деяких найпростіших) присутній холестерин. Якщо холестерину немає, то перед вами представник фауни або флори, тобто – рослина. До речі, в рослинах є аналог холестерину, який має співзвучну назву «фітостерин» і виконує подібні з ним функції. Так що ж робить холестерин в організмі?
Насправді, функцій у нього дуже багато. Холестерин входить до складу всіх мембран, забезпечуючи їм природну «жорсткість», ізолює нервові клітини, покращуючи провідність імпульсів, виконує роль «прикордонного контролю», при проходженні молекул всередину клітини і з неї, бере участь в синтезі деяких вітамінів, виконує важливу функцію для виробництва гормонів, в тому числі – статевих (як чоловічих, так і жіночих). А ще -безпосередньо бере участь у виробництві жовчі, захищає еритроцити людини від гемолітичних отрут та навіть покращує роботу головного мозку.
Холестерин настільки корисний, що його навіть отримують промисловим способом зі спинного мозку тварин і застосовують у фармацевтиці для виробництва жіночих і чоловічих статевих гормонів, гормонів кори надниркових залоз.

Як холестерин стає “вбивцею”

Шкоду холестерину можна віднести до лікарських вигадок. Пояснювати, що холестерин сам по собі не шкідливий, занадто довго і складно. Легше назвати його вбивцею. Як може така корисна речовина виявитися вбивцею? Справа в тому, що холестерин розноситься по організму за допомогою ліпопротеїдів. Звідки вони беруться? Ліпопротеїди – це комплекс жирів і білків, до яких і приєднується холестерин.
А тепер – найцікавіше: якщо холестерин знаходиться в складі ліпопротеїдів середньої, низької і дуже низької щільності, то він «їде» в тканини. Але, уявіть собі, що тканини і клітини вже наситилися холестерином і більше його не приймають. Тоді холестерин «завантажується біля входу», тобто – на стінках судин. На щастя, є ще й ліпопротеїди високої щільності, які захоплюють холестерин з судин і «везуть» його на переробку в печінку. При раціональному харчуванні ці процеси збалансовані, судини залишаються чистими і еластичними. Однак якщо забезпечувати організм ліпопротеїдами середньої, низької, дуже низької щільності в більшій кількості, ніж потрібно, а ось ліпопротеїдами високої щільності в недостатній кількості, то ситуація стає плачевною: «зайвий» холестерин регулярно відкладається на стінках судин, звужує їх просвіт і призводить до атеросклерозу.
Виходячи з вищесказаного, потрібно привести в рівновагу ліпопротеїди високої щільності і ліпопротеїди інших щільностей. Але як? Виявляється, ліпопротеїди низької щільності утворюються при вживанні в їжу насичених жирів, що містяться в жирному м’ясі, салі, вершковому маслі, вершках, ікрі, яйцях, а значить і в тортиках, тістечках і тому подібних десертах. Ліпопротеїди високої щільності утворюються при вживанні в їжу ненасичених жирів, що містяться в рослинних оліях, рибі, горіхах і насінні.
Не забувайте, корисним холестерин стає, якщо ви дотримуєтесь трьох  основних правил, на яких тримається ваше здоров’я:
1)здорове харчування
2)достатня фізична активність
3)своєчасні медичні обстеження.