Чи можуть нашкодити здоров’ю корисні продукти? – SpeleLife
#spelestyle

Чи можуть нашкодити здоров’ю корисні продукти?

Здається, питання риторичне. Але ж ні. В The Medikal Journal of Australia (медичний журнал Австралії) був опублікований список продуктів, які лікарі вважають корисними для здоров’я, але гастроентерологи попереджають, що любов до цих продуктів харчування може привести до проблем зі здоров’ям.

  1. Рис – один з нацйкращих харчових сорбентів, добре очищає організм від шлаків. Але при частому вживанні підвищує цукор у крові, а підшлункова залоза не встигає переробити вуглеводи, які надходять з цього продукту. Це може привести до виникнення діабету 2 типу.
  2. Мед – корисний при багатьох захворюваннях. Але найчастіше його використовують при застуді, додаючи в гаряче молоко. При 450С мед уже не містить в собі нічого, окрім калорій, оскільки всі корисні ферменти руйнуються. А при високій температурі (вище 600С) мед стає шкідливим для печінки, так як в ньому утворюється оксиметилфурфурол – канцерогенна речовина. Також мед – алерген і негативно діє на зубну емаль, бо здатний зруйнувати її.
  3. Червоне вино – містить антиоксиданти і поліфеноли, вони корисні для судин, зміцнюють їх стінки і сприяють очищенню, «видавлюючи» різні відкладення на стінках судин. Але вони «тиснуть» також і на судини мозку, провокуючи головний біль.
  4. Вівсяна каша вважається дієтичним продуктом, що містить величезну кількість вітамінів і мікроелементів, завдяки чому підвищує настрій, нормалізує роботу нирок і шлунково-кишкового тракту. Але також містить і фітинову кислоту, що заважає всмоктуванню кальцію. Крім того, у вівсянці міститься глютен, який останнім часом викликає все більше побоювань у дієтологів, так як він не тільки сприяє ожирінню і діабету (це вже доведено), але і викликає ще ряд захворювань, дослідження над якими ведуться.
  5. Молоко – продукт, навколо якого останнім часом ведуться такі запеклі суперечки, що багато країн вже виключили його зі списку корисних через вміст в ньому молочного жиру. Молоко призводить до утворення каменів у жовчному міхурі і нирках. Молочна кислота викликає запалення в суглобах, сприяє розвитку артриту. Вживання великої кількості молочних продуктів шкідливо!