Який вид спорту підходить для людей з вагою вище 100 кілограм? – SpeleLife
#fitness

Який вид спорту підходить для людей з вагою вище 100 кілограм?

Які види спорту безпечні і які вправи допоможуть скинути зайву вагу? Кілька важливих аспектів окреслили спеціалісти.

Міф 1: «я важу більше 100 кг, бо у мене проблеми з гормонами».

Лише незначний відсоток людей страждає надлишковою вагою в наслідок хвороб, пов’язаних з обмінними процесами. Решта – просто ЇДЯТЬ БІЛЬШЕ НІЖ ВИТРАЧАЮТЬ! Наш організм, як гарний господар – все тягне у дім. Єдине що може “забрати запаси” –  нагайна потреба.

Міф 2: «я не можу тренуватись, поки не схудну».

Такою фразою люди  просто ставлять хрест на фітнесі. Схуднути без тренувань можна. Але цей процес триватиме довше! З медичної точки зору обмежень для спорту не так багато: ожиріння 4 ступеню; регулярний рідкий пульс (менше 60 уд / хв); артеріальний тиск, що підвищується до 200/120 мм рт ст та вище частіше, ніж 2 рази на місяць.

А ось задишка під час виконання вправ, рясне спітніння та обмеженість рухів – це лише симптоми  вашого стану, а не протипоказання.

Отож, тренуватись потрібно. Які вправи безпечні?

Спершу, проконсультуйтесь зі своїм лікарем і знайдіть кваліфікованого тренера.

Починайте з поступових навантажень, щоб м’язи зрозуміли що від них вимагають. Наша задача – уникати сильного впливу на опорно-руховий апарат, бо саме він несе на собі цей “тягар” від нехтування правильним харчуванням. Виключаємо біг, довге ходіння на біговій доріжці, стрибки.

Не перенавантажуйте поперек – він і так в постійному гіпертонусі. Спину краще розтягувати і розминати.

Найкращі види спорту для повних людей: плавання (від 30 хв без зупинки), велосипед або сайклінг, скандинавська ходьба або класичні лижі (у зимовий сезон), пілатес та деякі види йоги з досвідченим майстром, ЛФК та дихальна гімнастика. І, звісно, функціональний тренінг під наглядом тренера.

Як бачите, є безліч варіантів для тих, хто має бажання, певний час та намір бути струнким та здоровим.