Як зберегти форму та розмір бюсту під час схудення – SpeleLife
#beauty

Як зберегти форму та розмір бюсту під час схудення

Багато жінок помічають, що при схудненні першим “тане” бюст. Чому ж так відбувається?

За красу, тонус і форму молочних залоз  відповідають зв’язки Купера.  Основу складають жировий прошарок + залозиста тканина.   Зменшення розміру – це втрата жирової частини.  А через розтягнення зв`язок,  груди  втрачають форму.

Будемо чесні:  природнього способу схуднути лише у певній ділянці тіла (живіт або стегна) не існує. Даремно намагатись утримати жирову тканину у грудях (зберегти розмір). Зосередимось на тому, як зберегти її пружність та уникнути обвисання.

Спеціальні вправи

Фітнес-навантаження мають як переваги, так і недоліки. Якщо не носити правильну білизну, то при аеробних навантаженнях (біг, степ і т.д.) шкіра молочних залоз буде розтягуватись. Придбайте спеціальний топ, який підтримує бюст без дискомфорту.

Не існує вправ для збільшення розміру. Але є такі, що допоможуть  покращити форму. Ефективно формують грудні м`язи  широкі віджимання (руки ставити ширше рівня плечей). Бажано віджиматися від різних рівнів поверхні: від стіни, стола, підлоги. Так задіюються різні групи м’язів, що підтримують груди.

І найпростіша вправа – “молитва”.  Складіть долоні перед грудьми, як при молитві, і натисніть на них з такою силою, щоб м’язи грудей напружилися. Рахуйте до 10,  відсуньте руки на 5 см вперед і знову рахуйте до 10.  Знову вперед і знову рахунок до 10, до тих пір, поки зможете тримати долоні разом.

Правильне харчування

Ваша мета – пропорційне, здорове тіло. Не жертвуйте бюстом заради талії – не відмовляйтесь від повноцінного здорового харчування заради швидкого схуднення!

Так, найголовніший ворог жіночих принад – суворі дієти. Всі вони негативно позначаються на стані сполучних тканин,  роблячи їх в’ялими. В результаті різкого схуднення та набору ваги з`являються розтяжки, втрачається форма та пружність.

“Робіть ставку” на правильне харчування – воно забезпечить поступове стабільне зниження ваги із збереженням привабливих форм.

Крім того, включіть до раціону поліненасичені жирні кислоти Омега-3 (морська риба, горіхи, авокадо). Корисно додавати у їжу льняну, кокосову та оливкову олію.  Для активного метаболізму та лімфодренажу підтримуйте водний баланс!

Косметичні процедури

Жіночий природній “бюстгалтер”  починається від підборіддя, включає в себе шию, ділянки біля плечей, груди і завершується у нижній її частині грудної клітини. Чим краще стан шкіри в цих місцях, тим легше буде зберегти форму!

А щоб покращити кровообіг, виконуйте масаж під час нанесення:

  • рухи повинні йти тільки вгору;
  • рухи мають захоплювати всю зону декольте аж до нижньої щелепи;
  • ніяких розтерань, натискань, поплескування та інших катувань.

Косметичні салони запропонують ефективні процедури глибокого зволоження та стимуляції вироблення колагену. Наприклад, ін’єкцій гіалуронової кислоти з додаванням певних вітамінів, мікроелементів, амінокислот.

А ще, можна щоденно тонізувати зону декольте кубиком льоду або підключити контрасний душ.