Як прийти у форму, не звертаючи при цьому гори – SpeleLife
#health

Як прийти у форму, не звертаючи при цьому гори

Це ті незначні зміни, які приведуть до реального результату.
 • Зачекайте 10 хвилин. Дослідження показують, що бажання що-небудь з’їсти триває в середньому 10 хвилин, а потім зникає. Як тільки вам захотілося щось пожувати, запустіть в голові 10-хвилинний таймер. А в цей час займіть себе корисними справами.
 • Сидіти довго шкідливо. Сидячий спосіб життя сповільнює обмін речовин – це факт. Але швидка прогулянка у справах містом або похід за чаєм або кавою хоча б раз на годину виправлять ситуацію. Ще краще, якщо ви по 2 години на день будете проводити стоячи. Сидячи ми витрачаємо 100 ккал на годину, а стоячи -140 ккал. Просто нагадуйте собі про це частіше.
 • Пийте воду. Наш організм часто плутає голод і спрагу. Тому наступного разу, коли відчуєте голод, спробуйте в першу чергу попити води або холодного чаю. Якщо через 10-20 хвилин голод не пройде, можна приступати до їжі. Але не варто пити солодку газовану воду. Ці напої можуть зруйнувати всі досягнуті результати і “рознести” фігуру. 
 • Не «хом’ячити». Як кажуть, їсти треба «з почуттям та толком». Фішка в тому, що як тільки ви зібралися перекусити, не їжте на бігу або похапцем. Накрийте стіл, поставте тарілки, прилади, покладіть їжу стандартними порціями, сядьте, а потім їжте, смакуючи кожен шматочок, як останній.
 • Білок – це добре. Відомо, що білок довше зберігає почуття ситості. Тому, якщо на сніданок і обід їсти більше їжі з високим вмістом білка і низьким – жиру, на вечерю не захочеться з’їсти цілого слона.
 • Якщо тренування, то кардіо. Кардіонавантаження – те, що треба для тих, хто ходить на фітнес або в тренажерний зал. Кардіотренування найкраще підходять для спалювання жиру, задіюючи максимальну кількість груп м’язів.
 • Виберіть невеличку тарілку. Це всього лише цифри, але ми з’їмо на 22% менше їжі, якщо візьмемо тарілку на 5 см вужче. Просто тому, що місце в ній закінчиться набагато швидше.
 • Не викликайте ліфт. Хороша альтернатива для тих, хто не любить довгі забіги, – це сходи. Піднімаючись і спускаючись по сходах всього 15 хвилин, ми витрачаємо близько 150 ккал. А якщо робити це кожен день, на тиждень набігає вже 1 050 ккал.
 • Не зловживайте алкоголем. Крім того що спиртне саме по собі збуджує апетит, воно теж містить калорії. Келих вина – це 85 ккал, велика склянка пива – 150-200 ккал. А найгіршими в цьому плані є вершкові коктейлі. Наприклад, «Бейліс» взагалі як повноцінний десерт: 100 мл – 327 ккал. Тому, якщо хочете скинути вагу, пийте безалкогольні напої.
 • У кіно з попкорном? Крім звичних карамельного, солоного, солодкого і сирного попкорну, є попкорн звичайний, без домішок. Він в 2 рази менш калорійний, а ще в ньому є антиоксиданти і клітковина. Саме такий смачний і корисний попкорн треба брати з собою в кінотеатр.
 • Боулінг або танці. Якщо друзів чи рідних неможливо витягнути на свіже повітря, сходіть в боулінг. 2 години неквапливої ​​гри позбавлять всіх від 500 ккал. Або відвідайте танцпол замість того, щоб засідати біля накритого столу. Всього 2 години танців – це 650 ккал. І не забувайте пити більше води: приблизно 200-300 мл на кожні 20 хвилин танців.