Як сформувати смачне меню і худнути: лише перевірені поради – SpeleLife
#beauty

Як сформувати смачне меню і худнути: лише перевірені поради

Кожному, хто хоче вести здоровий спосіб життя, не варто сліпо слідувати інструкціям, адже вони рідко бувають універсальними. Куди важливіше розуміти принципи правильного дієтичного харчування.

В основі складання дієтичного меню лежить розуміння фізіологічних процесів, що протікають в організмі, а також оцінка показників їжі – калорійності та її хімічного складу. Всі ці знання потрібні лікарям-дієтологам для того, щоб заповнити потребу в калоріях, білках, жирах, вуглеводах, корисних мінералах і вітамінах.

Найчастіше для втрати ваги, зміцнення здоров’я та дотримання основних принципів правильного харчування треба знизити щоденно споживані калорії і скорегувати раціон. Не треба плекати ілюзій, ніби рекомендації універсальні, і те, що добре одному – добре іншому.

Принципи лікувальної дієти

Корисним і дієтичним харчуванням можна назвати те, що позитивно впливає на організм, зміцнює внутрішні органи, імунітет і дає більше життєвої енергії на повсякденні завдання. Харчуватися правильно дуже важливо! У самому типовому випадку дієтичного харчування пацієнту достатньо 25 кілокалорій на кожен кілограм маси тіла для того, щоб поступово скидати зайву вагу і нормалізувати всі процеси організму, повертаючи нормальне функціонування нирок, печінки і шлунково-кишкового тракту.

Але це лише середні установки, в дійсності все індивідуально. Дієтичне харчування при захворюваннях – зовсім інша справа. Для того, щоб ви розуміли, наскільки різним буває норма калорій в день, скажімо, що людям при опіках, серйозних травмах або після операційного втручання необхідно в півтора або навіть два рази більше калорій. Краще довірити розрахунок фахівцеві, особливо в разі захворювань.

Є також принцип правильного розподілу калорій між споживаними жирами, білками і вуглеводами. Якщо хочете харчуватися корисно, запам’ятайте: 56% добової норми калорій варто заповнювати за рахунок вуглеводів, 14% за рахунок жирів і 30% за рахунок білків. Ця формула досить універсальна. Тому слід їсти різні продукти.

Різноманітність продуктів – завжди добре, якщо не змішувати ті продукти, які погано перетравлюються одночасно. Правильно харчуватися можна з економією. Пам’ятайте, що корисне і правильне харчування – це не завжди дорогі продукти. Основні корисні речовини можна отримувати з найпростіших продуктів, якщо строго слідувати рекомендаціям і дієтичному меню, яке складене для вас фахівцем. У всьому потрібен розумний підхід! Режим харчування і число прийомів їжі

Існує один простий принцип – дробове харчування. В його основі лежить ідея про те, що приймати їжу потрібно кожні 4 години, а іноді ще частіше. У день для організму недостатньо триразового харчування, а оптимальне число прийомів їжі – п’ять або шість. Такий режим не означає, що потрібно об’їдатися, адже крім того, щоб збільшити кількість прийомів їжі, треба значно зменшити обсяг кожної окремої порції. За раз при дробовому харчуванні радять споживати їжу обсягом не більше 1.5 склянок. Після переходу на такий режим, особливо якщо є проблеми із зайвою вагою, багато хто відчуває дискомфорт. Однак, він дуже скоро зникне, організм людини швидко адаптується.

Лікарями-дієтолагами давно встановлено, що великі перерви між прийомами їжі вкрай негативно позначаються на нервовій системі, органах травлення, нирках і печінці. Є і ще один момент – намагайтеся строго дотримуватися режиму і щодня приймати їжу в один і той самий час. Це необхідно для того, щоб організм звикав до режиму та кожен раз «готувався» до чергового прийому їжі, як би знаючи, коли в організм надійде порція калорій. Це позитивно позначається на травленні і засвоєнні продуктів.

Баланс між їжею і споживаними калоріями

Баланс – основа всього. Для того, щоб схуднути, потрібно споживати менше калорій, ніж витрачає організм, але фанатизм в цьому відношенні (як і перевазі виключно продуктів преміум класу) – абсолютний ворог. Також, якщо людині необхідно набрати вагу, то споживати потрібно більше калорій, ніж витрачається організмом. Універсального рецепта по досягненню балансу немає, адже кожен організм унікальний. Щоб знайти баланс, лікар-дієтолог бере в розрахунок вік, вагу, особливості організму, захворювання і безліч інших дрібниць. Якщо немає особливих розпоряджень щодо лікування, то при складанні раціону дієтолог може враховувати побажання пацієнта і його смакові переваги.

Здорове харчування буває смачним! Рівновага між споживаною енергією, і тією, що витрачається досягається шляхом призначення певних продуктів, обсягів їжі, кількості прийомів їжі в день, а також вибором методів кулінарної обробки страв. Режим харчування безпосередньо залежить від конкретного організму, тому ми рекомендуємо вам не сліпо повторювати описані в інтернеті методи схуднення і рецепти дієтичних меню, а звернутися до фахівця, щоб він склав таке меню, яке буде оптимально саме для вас.

Дієтологія вже досить сильно розвинена, тому дієти все рідше стають серйозними випробуваннями для організму. Лікарі-дієтологи навчилися враховувати при складанні дієтичних меню кліматичні особливості регіону проживання пацієнта, релігійні переконання і навіть його власні смакові переваги і побажання. Якщо не хочете сидіти на дієті, постарайтеся просто уникати шкідливої ​​їжі. Є загальноприйняті табу: намагайтеся уникати газованої води, фастфуду, жирних заморожених напівфабрикатів і снеків.

Харчуйтеся правильно, стежте за своїм раціоном і будьте здорові