Як схуднути при сидячому способі життя – SpeleLife
#youth

Як схуднути при сидячому способі життя

Це питання, мабуть, задає собі кожен третій офісний працівник. Нескінченні перекушування, малорухливий спосіб життя, стреси … рано чи пізно дають про себе знати, у вигляді пари трійки зайвих кілограмів.

Чим менше рухів, тим менше необхідно організму калорій для забезпечення всього організму. Значить перше що потрібно зробити – урізати свій раціон. Якщо зайві кілограми вже надійно ввійшли у ваше життя, слід в першу чергу збільшити фізичну активність, щоб підвищити обмінні процеси і швидкість окислення речовин в організмі. При цьому не обов’язково відвідувати спортзал, для підтримки м’язів в тонусі, досить щоденних прогулянок на свіжому повітрі і ранкової гімнастики.

Не лінуйтеся вставати на 20-30 хвилин раніше, щоб пройтися пару зупинок пішки або прогулятися в сусідньому парку, помилуватися природою …. Кожні 1-2 години сидячої роботи роби невеликі фізкультпаузи. Прогуляйтеся по коридору, підніміться-зійдіть по сходах, зробіть кілька вправ. Рух активізує крово- і лімфоток, прискорює дихання, сприяє насиченню органів і тканин киснем.

Здоровий сон. Від якості сну залежить не тільки вага, здоров’я, а й ефективність енерговитрат в перебігу дня. Рекомендації: відходити до сну не пізніше 23:00, провітрювати приміщення, зручне спальне місце.

Найчастіше причиною проблеми ожиріння є неправильно організований раціон харчування.

Перебудуйте себе на нову систему, правильні здоровий звички! Однією з таких правил – склянка з водою на робочому столі. Скільки потрібно випивати рідини? Добова потреба у воді у кожного індивідуальна.

30 * вага в кг = добова кількість води в мл.

Крім фізичної активності, необхідно регулярне дробове харчування. Не в жодному разі не голодувати тому, що включаються захисні (гормональні) механізми, спрямовані на запасання і збереження енергії.

Сніданок. Максимальну користь несуть в собі складні вуглеводи. Тому найкращим сніданком є ​​каші, які можна приправити ложечкою меду або горіхами.

Перекус повинен бути через 2-2,5 години після основного прийому їжі. Продумайте заздалегідь корисний перекус, віддаючи перевагу фруктам, сухофруктам, горіхам, нежирним кисломолочним продуктам, хлібцям, скибочці сиру.

Обід. Віддавайте перевагу рибі на пару, м’ясу. Як гарнір – овочевий салат, заправлений оливковою олією.

Полуденок. Стакан кефіру або ряжанки (не більше 2,6%), хліб з висівками, жменька сухофруктів або горішків, салат зі свіжих овочів або фруктів.

Вечеря. Намагайтеся вечеряти не менше ніж за 3 години до сну. Якщо вечорами виникає непереборне бажання їсти – можна з’їсти овочів. Відмовтеся від спиртних напоїв, для уникнення зайвих калорій і втрати контролю над ситуацією

Підведемо підсумки:

Для зниження ваги слід додати фізичну активність. Для цього достатньо прогулянок на свіжому повітрі і ранкової гімнастики

Регулярне дробове харчування, що включають три основних прийоми і перекушування

Здоровий сон

Водний питний режим. (30 * вага в кг = добове кол.води в мл.)