10 водних вправ для тонкої талії і ідеально струнких ніжок – SpeleLife
#fitness

10 водних вправ для тонкої талії і ідеально струнких ніжок

Зазвичай всі намагаються повернути форму і отримати заповітні кубики на пресі до літа. Ми пропонуємо вам 10 вправ, які приємніше і ефективніше за все робити влітку – в річці або басейні. До речі, для виконання цих вправ вміти плавати зовсім не обов’язково.

Махи

Вправа особливо ефективна для задньої поверхні стегон. Стоячи у воді, витягніть руки перед собою і підніміть ногу. Намагайтеся дотягнутися носком ноги до пальців рук. Кожну вправу виконайте по 10 разів для кожної ноги. Можна робити змахи в сторону, це теж ефективно.

Пряма, як стріла

Щоб отримати до кінця відпустки правильну поставу. Стоячи у воді, завжди випрямляйте спину і втягуйте живіт. Для більшої ефективності також можна виконувати легкі нахили корпусу вперед і назад. Так постава покращиться ще швидше.

Руки-ножиці

Відмінне тренування для рук і преса одночасно. Зайдіть в воду, ноги поставте на ширину плечей, коліна злегка зігніть. Руки під водою злегка розведіть в сторони і починайте розгрібати і згрібати воду долонями в різні боки. Виконуйте цю вправу по 10 разів, 3 підходи.

Кроки по воді

Підтягнути м’язи задньої поверхні стегон і сідниць допоможе ходьба по воді. При цьому потрібно високо піднімати коліна і витягнути руки перед собою. А якщо руки розвести в сторони, то до процесу підключаться м’язи спини, грудей і рук.

Закидаємо ніжки

Ще одна проста, але ефективна вправа для задньої сторони стегон. Тіло у вертикальному положенні. По черзі згинайте в колінному суглобі праву і ліву ноги, намагаючись дістати п’ятою до сідниці. Варіант в положенні сидячи: витягніть ноги вперед (під прямим кутом до тіла), утримуючись на воді за рахунок рук.

Для кубиків

Підійде для створення ідеального преса. Зайдіть в воду, щоб вона перебувала на рівні грудей. Поставте ноги разом, а руки на талію і починайте повороти тільки стегнами.

Масаж

Допоможе позбутися целюліту. Руки складіть разом або сплетіть пальці в замок і різко проведіть ними по поверхні стегон і талії мінімум 10 разів. Повторюйте вправу, поки не відчуєте, що м’язи напружені.

Стрибки у воді

Повноцінне тренування для м’язів внутрішньої сторони стегна. Ноги поставте разом, руки в сторони долонями вниз. Розводячи прямі ноги, опустіть прямі руки вниз. Потім зведіть ноги разом і підніміть руки ребром долонь вгору. Тримайте спину прямо. Поверніться у вихідне положення.

Кручу-верчу

Щоб накачати верхній прес. Тримайтеся на мілководді за допомогою рук. Одночасно з цим підтягуйте коліна до живота, розвертайте їх в різні боки. Робіть при цьому по можливості більший кут. Виконайте по 10 повторів в кожну сторону. Якщо ви виконуєте цю вправу у відкритій воді, стежте за її рівнем. Не запливайте далеко.

Підводні ігри

Просто відмінний спосіб схуднути і підкачати всі м’язи – ігри на воді. Наприклад, волейбол навіть на мілководді за місяць допоможе вам схуднути на один розмір