10 вправ для тонкої талії та ідеально струнких ніжок у воді – SpeleLife
#fitness

10 вправ для тонкої талії та ідеально струнких ніжок у воді

Ми пропонуємо вам 10 вправ, які приємніше і ефективніше робити влітку – в річці або басейні. До речі, для виконання цих вправ вміти плавати зовсім не обов’язково 🙂
1. Махи. Вправа особливо ефективна для задньої поверхні стегон. Стоячи у воді, витягніть руки перед собою і підніміть ногу. Намагайтеся дотягнутися носком ноги до пальців рук. Кожну вправу виконайте по 10 разів для кожної ноги. Можна робити змахи в сторону, це теж ефективно.
2. Пряма, як стріла. Стоячи у воді, завжди випрямляйте спину і втягуйте живіт. Для більшої ефективності також можна виконувати легкі нахили корпусу вперед і назад. Так постава покращиться швидше.
3. Руки-ножиці. Відмінне тренування для рук і преса одночасно. Зайдіть в воду, ноги поставте на ширину плечей, коліна злегка зігніть. Руки під водою злегка розведіть в сторони і починайте розгрібати і згрібати воду долонями в різні боки. Виконуйте цю вправу по 10 разів, 3 підходи.
4. Кроки по воді. Підтягнути м’язи задньої поверхні стегон і сідниць допоможе ходьба по воді. При цьому потрібно високо піднімати коліна і витягнути руки перед собою. А якщо руки розвести в сторони, то до процесу підключаться м’язи спини, грудей і рук.
5. Закидаємо ніжки. Ще одна проста, але ефективна вправа для задньої сторони стегон. По черзі згинайте в колінному суглобі праву і ліву ноги, намагаючись дістати п’ятою до сідниці. Варіант в положенні сидячи: витягніть ноги вперед (під прямим кутом до тіла), утримуючись на воді за рахунок рук.
6. Для кубиків пресу. Зайдіть в воду по груди. Поставте ноги разом, а руки на талію і починайте повороти тільки стегнами.
7. Масаж. Руки складіть разом або сплетіть пальці в замок і різко проведіть ними по поверхні стегон і талії мінімум 10 разів. Повторюйте вправу, поки не відчуєте, що м’язи напружені.
8. Стрибки у воді. Ноги поставте разом, руки в сторони долонями вниз. Розводячи прямі ноги, опустіть прямі руки вниз. Потім зведіть ноги разом і підніміть руки ребром долонь вгору. Тримайте спину прямо. Поверніться у вихідне положення.
9. Кручу-верчу. Тримайтеся на мілководді за допомогою рук. Одночасно з цим підтягуйте коліна до живота, розвертайте їх в різні боки. Робіть при цьому по можливості більший кут. Виконайте по 10 повторів в кожну сторону. Якщо ви виконуєте цю вправу у відкритій воді, стежте за її рівнем. Не запливайте далеко.
10. Ігри на воді. Просто відмінний спосіб схуднути і підкачати всі м’язи – ігри на воді. Наприклад, волейбол навіть на мілководді за місяць допоможе вам схуднути на один розмір