10 простих вправ для красивих рук і підтягнутих грудей – SpeleLife
#fitness

10 простих вправ для красивих рук і підтягнутих грудей

Французька телеведуча і автор бестселера «Через 10 тижнів – молодший на 10 років» Камілла Волер розробила комплекс вправ для красивих грудей, який користується популярністю у всьому світі. Для тренувань не потрібен спеціальний інвентар, тому приступити можна відразу після прочитання статті.

1. Вправа «Ловець зірок» Дана вправа використовується для розминки, вона виправляє поставу і укріплює спину. Техніка виконання: Встаньте прямо, голову закиньте доверху. По черзі витягайте то праву, то ліву руку, затискаючи їх у кулак при кожному «захопленні» зірки.

2. Вправа «Слон» «Слон» допомагає зміцнити спину і шию, а також розслабити грудні м’язи. Техніка виконання: Розставте ноги по ширині плечей і нахиліть корпус вперед. Контролюйте положення спини – вона повинна бути паралельною підлозі. Розслабте і опустіть руки, після чого починайте розмахувати ними вправо-вліво, рухаючись при цьому назад. Голова повинна повторювати рух рук.

3. Вправа «Кобра» «Кобра» впливає на всю верхню частину тулуба. Спочатку нетренованій людині важко виконувати цю вправу, але з часом буде набагато легше. Техніка виконання: Ляжте на живіт. Покладіть руки на потилицю. Відірвіть груди від підлоги і підніміть голову. Намагайтеся висунути лікті вперед, піднімаючи при цьому голову. Ноги необхідно тримати разом.

4. Вправа «Тенісний м’яч» Вправа допомагає домогтися особливо стійкого зміцнення м’язів грудей. Її ж називають одним з головних елементів комплексу. Техніка виконання: Встаньте прямо, злегка розставивши ноги. Візьміть в руки тенісний м’яч і помістіть його в долонях на рівні грудей. Далі стискайте і розтискайте його, направляючи лікті від себе і повертаючи їх у вихідне положення.

5. Вправа «Книга» Виконується для підтягування грудей і зміцнення м’язів спини. Техніка виконання: Встаньте прямо і витягніть руки вперед долонями вгору. Візьміть в руки по товстій книзі / гантелі. Розведіть руки в сторони, потім зведіть їх вперед.

6. Вправа «Ножиці» «Ножиці» допомагають розтягнути грудні м’язи і виправити поставу. Техніка виконання: Встаньте прямо, розслабте плечі. Розставте руки в сторони долонями вниз. Витягніть їх перед собою і ритмічно схрещуйте то праву руку над лівою, то ліву над правою.

7. Вправа «Альбатрос» Дана вправа виконується для зміцнення малих і великих грудних м’язів. Техніка виконання: Встаньте прямо і злегка розставте ноги. Витягніть руки паралельно підлозі, а долоні направте вгору. Відведіть руки назад, наскільки це можливо, і поверніться у вихідне положення.

8. Вправа «Подушка» Так само як і попередня вправа, «Подушка» впливає на великі і малі грудні м’язи. Техніка виконання: Встаньте прямо, ноги поставте разом. Візьміть в руки подушку і ритмічно стискайте і розтискайте її долонями.

9. Вправа «Колиска» «Колиска» допомагає зміцнити опорні м’язи грудей. Техніка виконання: Встаньте прямо і схрестіть руки перед грудьми, помістивши долоні на лікті. Намагайтеся в такому положенні підняти руки, створюючи напругу натисканням долонями на лікті.

10. Вправа «Підборідник» Вправа зміцнює грудні м’язи і м’язи спини. Техніка виконання: Зігніть руки перед собою, помістивши лікті на рівні плечей. Покладіть долоні одну на іншу, утворивши «підборідник». З силою натискайте підборіддям на кисті рук, наскільки можливо опираючись ними.

У перші 10 днів кожну вправу необхідно повторювати 20 разів на день, потім скоротити повтори до 10 разів. Після досягнення бажаного результату (за твердженням Камілли Волер, позитивна динаміка помітна вже через 20 днів) і для його підтримки дані вправи можна виконувати 3 дні на тиждень по 10 разів.