10 способів бути в формі для тих, хто завжди поспішає – SpeleLife
#youth

10 способів бути в формі для тих, хто завжди поспішає

Щоб скинути зайву вагу, досить часом відмовитися лише від елементарних звичок, замінивши їх новими. Ми підібрали кілька рекомендацій, які допоможуть прийти в бажану форму.

  • Заморожені овочі замість консервованих. При консервації в овочі додають цукор і непотрібні консерванти а, вони позбавляють продукт більшої частини вітамінів. Заморожені ж овочі, навпаки, зберігають всі корисні властивості і не містять зайвих добавок.
  • Цукати і горіхи замість тістечок. Замінивши тістечка і цукерки на фрукти, цукати і горіхи, можна скинути зайве, не відмовляючись від солодкого. Правда, мова не йде про те, щоб тоннами їсти корисні солодощі. У всьому потрібна міра.
  • Кісточкові фрукти замість зерняткових. Персики, нектарини, сливи сприяють схудненню і знижують рівень холестерину. Перевагу при зайвій вазі краще надавати саме цим фруктам. Правда, вживати будь-які фрукти дієтологи рекомендують тільки у першій половині дня.
  • Відмова від ліфта. Якщо перестати користуватися ліфтом, то через місяць можна помітити перші результати – вага поповзе вниз, а ноги і сідниці будуть більш досконалої форми.
  • «Ні» жирній сметані. Зовсім не складно замінити майонез і сметану високої жирності натуральним або грецьким йогуртом. В результаті декілька зайвих кіло непомітно підуть за кілька місяців.
  • Обирайте чорну каву. Замінивши лате на чорну каву, ви можете позбавити себе від сотні зайвих калорій щодня.
  • Зустрічі у спортзалі. Коли не вистачає часу на тренування, можна вдатися до невеликої хитрості: призначати робочі і дружні зустрічі в кафе при спортклубі. Так швидше з’явиться можливість після зустрічі встигнути півгодини потренуватися в залі. Можна запропонувати друзям / партнерам потренуватися разом і обговорити всі питання під час ходьби на тренажері.
  • Перекус перед кафе. Стандартний калораж однієї ресторанної вечері – не менше 1000 калорій. Якщо перед тим, як відправитися в кафе, з’їсти тарілку нежирного бульйону або овочевого салату з легкою заправкою, то вечеря легко зменшиться на 20-30%. Це означає, що за вечір ви з’їсте не всю піцу, а лише кілька шматочків. Такий секрет дозволить не набрати за рік 5-7 зайвих кілограмів.
  • Рятівна ароматерапія. Давно доведено: запахи впливають на апетит. Наприклад, запах бананів, груш і яблук здатний знизити апетит і позбавити від тяги до солодкого. Тому якщо хочеться з’їсти зайве печивко – замінюємо його справжньою грушею.
  • Легкий суп замість основної страви. Кілька кілограмів легко зникнуть, якщо частіше робити вибір на користь овочевого або нежирного м’ясного супу, а не важкої основної страви. Перші страви краще насичують, але менш калорійні.