15 безкоштовних додатків для здорового способу життя – SpeleLife
#spelestyle

15 безкоштовних додатків для здорового способу життя

Ці справжнісінькі помічники будуть стежити за вами і підказувати як зробити життя кращим. Якщо ви хочете привести в порядок свою фігуру, зміцнити здоров’я та й просто провести час з користю, то ці додатки саме для вас!
Рахуємо, скільки пробігли
Runkeeper – ідеальний додаток для бігу, велосипедних прогулянок та інших активностей. Фіксує всі деталі тренування: маршрут, відстань, середню швидкість, пройдений час. Можна слухати музику і одночасно вимірювати свій пульс всілякими датчиками.
Дбаємо про фігуру
За допомогою програми Nike Training Club можна поліпшити свою фігуру. Досить вибрати мету – стрункість, сила, тонус, – і ви отримаєте доступ до величезної кількості вправ.
Рахуємо калорії
MyFitnessPal – найпростіший і зручний лічильник калорій, який містить в собі базу даних на більш ніж на 3 мільйони найменувань. Показує вміст білків, жирів, вуглеводів, цукру, клітковини і холестерину. Головна його фішка – сканер штрих-кодів для зручного пошуку продуктів. Крім того, MyFitnessPal має свій комплекс вправ, а також рахує число підходів і повторів. 
Скільки випито води
Додаток Waterbalance нагадує вам, коли потрібно випити воду, і відстежує звички. Вам потрібно всього лише ввести свою поточну вагу, і програма допоможе визначити, скільки води необхідно вашому тілу в день. Кожна випита склянка позначається у програмі.
8 хвилин для пресу
Найвідоміші в світі тренування для роботи над своїм животиком. За 8 хвилин в день ви прокачаєте всі відділи пресу, приділяючи увагу кожному типу м’язів. Кожну вправу ви можете детально розглянути на відео.
Кидаємо курити
Якщо ви давно мрієте кинути курити і потребуєте мотивації для здійснення цього вчинку, то цей додаток саме для вас. Містить інформацію про більш ніж 70 захворювань, калькулятор курця, тести, історії, факти, поради і навіть цитати відомих людей про куріння.
7-хвилинне тренування
Програма для виконання 7-хвилинної зарядки заснована на принципі циклічних вправ високої інтенсивності, про яку ми писали в цій статті. Перевагою в порівнянні з картинками є голосове керівництво і розрахунок часу комплексу.
Качаємо м’язи і радимося з профі
У Gym Training зможете знайти багато корисної інформації про харчування і тренування, а також, задати питання професіоналам. Є окремі програми для чоловіків і жінок, щоденник тренувань, джерела вітамінів, розбір видів протеїну.
Вимірюємо пульс 
Instant Heart Rate – додаток, який допоможе виміряти ваш пульс. Потрібно просто прикласти палець до камери, і вона буде вловлювати його рух. На визначення точного результату програмі необхідно всього 10 секунд.
Розумний будильник 
Програма розроблена спеціально для боротьби з недосипанням. Визначає найкращий момент для вашого пробудження, цикли і фази сну, включає спеціальну музику для засинання і пробудження. П
Займаємося йогою 
Додаток Yoga.com Studio є найбільшою базою поз і налічує понад 280 асан і дихальних вправ. Ви можете подивитися відеоінструкції і почати займатися, навіть якщо у вас не було до цього практики. Розроблено спеціально для оздоровлення та поліпшення загального стану.
Присідаємо на вулиці 
Street Workout рахує присідання. Обдурити систему не вдасться – ваш персональний російськомовний тренер відчує, коли ви присідаєте, а коли ні, і зарахує саме ту кількість підходів, яку ви зробите насправді.
Особистий тренер 
Endomondo Running Cycling Walk – особистий тренер, який мотивує і робить все, щоб ваші заняття спортом продовжували приносити задоволення і Ви були веселим. Відстежує швидкість, відстань, калорії. Аналізує результати і обсяги тренування, стежить за пульсом.
Збірник дієт 
Понад 1000 дієт – починаючи від класики (кремлівська, японська або кефірна дієти) і закінчуючи новими віяннями (дієта на активованому вугіллі або імбирному напої).
Рахуємо кроки 
Додаток Moves не потребує фітнес-браслетів і легко може відстежити кількість пройденого шляху в день. Навіть не намагайтеся блефувати – програма зрозуміє, що ви дісталися до магазину на машині, а не пішки.