3 хвилини перед сном: прості вправи, що допоможуть зробити ноги стрункими – SpeleLife
#fitness

3 хвилини перед сном: прості вправи, що допоможуть зробити ноги стрункими

Як кажуть фітнес-тренери, в тренуваннях головне – регулярність! Але будемо чесні перед собою: вправи, та ще й кожного дня – не найвеселіше заняття. Втягнутися в боротьбу за стрункість і бажані форми легше, якщо знати, що на заняття потрібно витратити зовсім небагато часу.

Короткий комплекс знаменитого американського тренера дозволяє прибрати так звані жирові пастки на колінах і стегнах, які є навіть у струнких людей. Опрацьовуємо задню, передню і внутрішню частину стегон і худнемо за допомогою коротких вправ. Місце тренування – ліжко. Час тренування – 3 хвилини. Початок тренування – прокинувшись вранці або збираючись спати ввечері. Регулярність – кожного дня.

1. Зміцнюємо передню частину стегон. Працюють і стають стрункими: передня частина стегон, коліна, прес. Початкове положення – лежачи на спині, руки вздовж тіла. Обидві ноги піднімаємо під прямим кутом, максимально випрямляючи коліна і витягаючи пальці ніг. По черзі згинаємо і повертаємо ноги в початкове положення, при цьому не забуваючи тримати коліна разом і напружувати передню частину стегон. Повтори: для кожної ноги 10 разів. Перевірка правильності виконання: внутрішній жар в ногах. Важливо: в початковому положенні коліна повинні бути випрямлені, наскільки це можливо.

2. Зміцнюємо задню частину стегон. Працюють і стають стрункими: передня і задня частина стегон, коліна, прес. Вправа складається з 2 частин:

  • 1 частина: вихідне положення – лежачи на спині, ноги підняті, пальці ніг тягнемо максимально на себе. Тримаємо коліна разом і по черзі згинаємо ноги. Важливо: пальці ніг повинні бути весь час в положенні “на себе”, а п’ятами намагаємося дотягнутися до сідниці. Повтори: 10 раз для кожної ноги.
  • 2-а частина: вихідне положення – лежачи на спині, ноги підняті і трохи зігнуті. Виконуємо мах обома ногами, відриваючи сідниці від ліжка і напружуючи верхню частину ніг. Повтори: 20 разів.

Перевірка правильності виконання: відчуття напруги м’язів задньої частини стегон, легке печіння.

3. Зміцнюємо внутрішню частину стегон. Працюють і стають стрункими: вся верхня частина ніг, сідниці, прес. Початкове положення – лежачи на спині, обидві ноги підняті. Перехрещуємо ноги, щоб права нога була зверху. Обидві ноги напружені і тиснуть один на одного. Вивертаємо коліна від себе і робимо “пліє”, потім повертаючись в початкове положення. Важливо: ноги весь час знаходяться в напрузі і тиснуть один на одного. Повтори: 10 раз в положенні правої ноги зверху і 10 раз в положенні лівої ноги зверху. Перевірка правильності виконання: відчуття тиску ніг, контроль колін.