5 вправ, які не допоможуть схуднути – SpeleLife
#fitness

5 вправ, які не допоможуть схуднути

Ми звикли вважати, що будь-яка фізична активність призведе до схуднення. Виявляється, це не зовсім так. Якщо ваша мета – скинути зайву вагу, то краще виключити деякі вправи, які ведуть до набору м’язової маси і роблять вас візуально більшими.

  1. Нахили з вагою. Щоб мати гарний рельєфний прес, багато дівчат виконують нахили в сторони з гантелями. Така вправа розвиває косі м’язи живота, при цьому візуально робить живіт ширше, а талію менш помітною.Краще виконувати нахили без ваги або з гантелями не більше 1,5-2 кг. Робіть вправу не частіше одного разу на тиждень.
  2. Присідання. Присідання – одна з найбільш ефективних вправ для зміцнення сідниць і стегон. Але при наявності зайвої ваги і жирових відкладень, які покривають м’язи, візуально ці зони стануть виглядати ще більшими, ніж до початку тренувань. До того ж присідання не допоможуть накачати тільки сідниці, це стосується і ніг. Не захоплюйтеся присіданнями зі штангою. Для початку робіть прості присідання по 20-30 повторень і 4-5 підходів з перервами не більше 30-40 секунд між підходами.
  3. Відведення стегон в тренажері сидячи. Зовнішня і внутрішня частина стегна – одна з найбільш проблемних зон. У надії на схуднення в цих місцях жінки активно роблять такі вправи з максимальною вагою. Але силові тренування не приведуть до схуднення. Для початку виключіть цю вправу з занять і замініть її випадами.
  4. Силові вправи для спини. Зміцнення спини – одна з найважливіших вправ, якщо ви виконуєте силові тренування. Але часті вправи з великою вагою можуть привести до того, що спина буде здаватися занадто широкою і зіпсує жіночні пропорції фігури. Краще робіть вправи для спини не частіше одного разу на тиждень та використовуйте невелику вагу.
  5. Віджимання. Ця вправа зручна тим, що не вимагає додаткового інвентарю і її можна виконувати навіть вдома. Але не варто нею захоплюватися – під час віджимань працюють грудні м’язи, триголовий м’яз плеча і трицепс. Якщо у вас є зайва вага, руки і плечі можуть здаватися ще більшими. Замініть віджимання на планку. Вона допомагає зміцнити основні групи м’язів і підтягнути живіт.

Не забувайте про 3 основних правила, яких слід дотримуватися, якщо ваша мета – схуднення:

  • Комбінуйте кардіотренування і силові тренування.
  • Змінюйте програми тренувань і виконуйте різні варіації вправ для однакових м’язів.
  • Для схуднення виконуйте вправи з меншою вагою, але робіть більше підходів і повторів з маленькими перервами.