5 ефективних вправ для тих, кому не вистачає часу на спортзал – SpeleLife
#fitness

5 ефективних вправ для тих, кому не вистачає часу на спортзал

Якщо ви дали собі обіцянку з початку весни почати займатися спортом, а часу для цього так і не знайшли – не все ще втрачено. По-перше, весна тільки вступає в свої права і справжнє тепло не за горами, а, по-друге, карта в спортклуб може й не знадобитись, якщо ви можете півгодини вдень виділити для кількох елементарних вправ.Заняття вдома будуть не менш ефективні та корисні.  А ще так можна одразу зловити кількох зайців: не набрати вагу під час прийдешніх свят, адаптувати свій організм до фізичного навантаження і проводити тренування у зручний час та в зручному місці.

Виконуйте кожну вправу протягом 40 секунд по 4 рази.

Скручування

Ляжте на спину, підніміть одну випрямлену ногу на 2-5 см від підлоги. Другу ногу зігніть до грудей. Підтягніться протилежним ліктем до зігнутого коліна, потім зробіть те ж саме в іншу сторону, змінивши ногу. Повторюйте вправу, чергуючи швидкий і повільний темп.

Стрибки з присіданнями

Встаньте рівно, поставте ноги на ширині плечей. Руки опустіть або на стегна, або розставте в сторони, щоб зберегти баланс. Присядьте таким чином, щоб ваші коліна були зігнуті на 90 градусів. З цього положення зробіть стрибок вгору і повторіть вправу спочатку.

Почергове підтягування колін в планці

Займіть положення для віджимання, зігніть одну ногу в коліні і направте коліно до ліктя, що знаходиться на одній стороні з ногою. Поверніть ногу назад в позицію для віджимання. Повторіть вправу іншою ногою. Виконуйте в швидкому темпі чергуючи ноги.

Стрибки в положенні планка

Встаньте рівно, поставте ноги на ширині плечей, зігніть коліна, присядьте, упріться руками в підлогу перед собою. Перенесіть вагу тіла на руки, а ноги випрямте назад, таким чином, щоб у вас вийшла планка. Потім підтягніть обидва коліна до грудей у стрибку, а назад – присядьте і з цього положення встаньте прямо, повторіть вправу. Виконуйте її в швидкому темпі.

Випади в стрибку

Встаньте рівно, ноги поставте на ширині плечей. Зробіть глибокий випад правою ногою вперед, зігніть коліно на 90 градусів, таким чином, щоб ваше стегно було паралельно підлозі. При цьому намагайтеся лівою ногою не торкатися поверхні. Між лівим коліном і підлогою має бути не більше 3 см. З цього положення стрибком змініть положення ніг.