5 кроків до краси і здоров’я. Яку роль у цьому відіграє питна вода? – SpeleLife
#beauty

5 кроків до краси і здоров’я. Яку роль у цьому відіграє питна вода?

У всіх обмінних і внутрішніх процесах нашого організму вода бере безпосередню участь. Ось чому так важливо пити тільки якісну і безпечну Н2О, адже від неї залежить ваше здоров’я і самопочуття. Давайте розберемося, як саме питна вода допоможе знайти вам красу і поліпшити здоров’я?

Крок 1. Позбавляємося від зайвих кілограмів. Численні дослідження довели, що дотримання питного режиму протягом дня допомагає активізувати процес спалювання калорій і прискорити метаболізм, що сприяє швидкому зниженню ваги. Більш того, через дефіцит рідини в організмі виникає таке відчуття, як помилкове відчуття голоду, яке легко усунути, просто випивши склянку води.

Крок 2. Наводимо шкіру в порядок. Через пори шкіри втрачається до 10% споживаної вами вологи. Тому чим кращої якості ви п’єте воду, тим менше домішок і бактерій «відфільтрує» згодом ваша шкіра.

Крок 3. Покращує стан волосся. Невеликий секрет професійних перукарів – після миття волосся обполіскуйте їх холодною водою. За рахунок перепаду температур лусочки локонів закриваються, і волосся буде виглядати гладким, блискучим і шовковистим.

Крок 4. Зміцнюємо і підвищуємо тонус шкіри. Заняття в басейні, обливання, загартовування, різні цілющі ванни – все це дозволяє підтримувати тіло і шкіру в прекрасній формі протягом всього року. А душ Шарко і зовсім вважають однією з найефективніших антицелюлітних процедур. За рахунок впливу на шкірний покрив сильних струменів води покращує мікроциркуляцію крові, за рахунок чого підвищується природний тургор епідермісу.

Крок 5. Покращуємо загальне самопочуття. Дотримання правильного питного режиму протягом дня – а це близько 2 літрів води – дозволить мінімізувати ризик серцевого нападу, захворювання на рак товстої кишки і сечового міхура. Ну і, звичайно ж, не забувайте про значення води для травлення. Якщо ви хочете почувати себе добре, виглядати прекрасно і жити довго – пийте якісну Н2О.