5 найнебезпечніших фруктів для тих, хто дбає про фігуру – SpeleLife
#beauty

5 найнебезпечніших фруктів для тих, хто дбає про фігуру

Часто люди, які стежать за фігурою, люблять перекушувати фруктами і навіть замінюють ними вечерю, вважаючи їх низькокалорійною і корисною їжею. Однак, далеко не всі фрукти однаково корисні для нашої фігури.

У багатьох з них міститься дуже багато цукру – майже як в шоколадних цукерках. Тож, до вашої уваги рейтинг “найшкідливіших” фруктів.

5-е місце. Авокадо далеко не дієтичний продукт. Іспанці називають цей плід «маслом в шкірці»: енергетична цінність авокадо становить 227 ккал. Тому його потрібно вживати у невеликих кількостях.

4-е місце. Звична груша має вагомий мінус: цей фрукт може порушити роботу кишечника, оскільки володіє сильним кріплюючим ефектом.

3-е місце. Абрикоси є досить важкою їжею. Переїдання цих фруктів може привести до збою у системі травлення, а їх головна небезпека ховається в кісточці. Якщо ви любите «горішки» з кісточок абрикоса, то повинні знати, що в них міститься речовина, яка утворює  у шлунку синильну кислоту. Це сильна отрута, яка у великих кількостях здатна викликати нудоту, запаморочення і втрату свідомості.

2-е місце. Виноград вважається одним із найшкідливіших фруктів не тільки для фігури, але і для здоров’я. У винограді багато цукру, його шкірка довго перетравлюється, кісточки можуть забивати кишечник, а кислоти, що містяться у винограді, пошкоджують зубну емаль.

1-е місце. Банан – найкалорійніший фрукт. Банани довго перетравлюються, а нещодавно вчені знайшли в них речовини, які блокують роботу клітин, що беруть участь в процесі розщеплення жиру.