5 повсякденних звичок від яких ми набираємо вагу – SpeleLife
#spelestyle

5 повсякденних звичок від яких ми набираємо вагу

Ви давно не їсте фаст-фуд і солодощі, а ще регулярно займаєтеся спортом, але пара зайвих кілограмів ніби прилипли. Мало хто здогадується, що звичні речі заважають вам скидати вагу.

1. Ви занадто багато спите. Недолік сну викликає вироблення гормону кортизолу, що призводить до переїдання. Але занадто багато спати – теж не кращий варіант. Згідно з дослідженням , регулярний сон тривалістю більше 10 годин призводить до збільшення індексу маси тіла. Недаремно лікарі радять спати саме 7-9 годин.

2. Ви збираєтеся на роботу/навчання в темряві. Прокинувшись, відразу відкрийте жалюзі або штори. Згідно з дослідженням, блакитні світлові хвилі від ранкового сонця допомагають організму прокинутися і запустити метаболізм. Навіть 20-30 хвилин ранкового світла достатньо, щоб вплинути на ІМТ.

3. Ви не заправляєте ліжко. Дослідження американської Національної Асоціації Сну показало, що ви краще спите, якщо кожного дня розстеляєте і застилаєте ліжко. А здоровий сон – найшвидший шлях до здорової ваги.

4. Ви забуваєте зважитися. Дослідники Корнельського університету довели, що щоденне зважування дозволяє успішніше скидати вагу. Кращий час, щоб зважитися, – це ранок: вимірювання будуть найбільш точними, так як в тілі буде менше води.

5. Ви мало їсте на сніданок. Дослідники з університету Тель-Авіва стверджують, що вранці необхідно балувати себе смачною їжею. Сніданок з 600 калорій, що складається з пісного білка, вуглеводів і невеликого десерту, дозволить вам краще дотримуватися режиму харчування протягом всього дня.