5 порад, як зберегти фізичну форму під час подорожі – SpeleLife
#beauty

5 порад, як зберегти фізичну форму під час подорожі

Звичайно, постійно переміщаючись або просто перебуваючи на канікулах у новому місці, нелегко дотримуватися звичного режиму дня, а спокуси місцевої кухні здатні розбити в пух і прах наші старання харчуватися правильно. Але як зберегти і навіть поліпшити свою фізичну форму протягом відрядження або відпустки?

Ось деякі поради:

1.Вивчайте місто під час пробіжок або велопрогулянок. Якщо ви захоплюєтеся бігом або любите кататися на велосипеді, знайдіть в інтернеті рекомендовані маршрути і вивчайте пам’ятки з користю для здоров’я.

2.Плавайте. Навіть якщо ви не на морі, можливо, у вашому готелі є басейн. Не упускайте шансу поплавати там у вільний час.

3.Не пропускайте тренування. Звикли займатися в тренажерному залі або практикуєте йогу? Знайдіть місцевий фітнес-центр або студію йоги, куди можна приходити в зручний для вас час.

4. Тренуйтеся прямо у готельному номері. Найпростіший варіант тренування під час подорожі – це виконувати силові вправи у готельному номері. Тим більше, що таких вправ маса: віджимання, скручування черевного преса, присідання, випади і стрибки. Їх можна виконувати у будь-якій точці світу навіть в дуже обмеженому просторі. Якщо ви не можете або не звикли самостійно планувати тренування, скористайтеся одним з численних мобільних додатків.

5.Знайдіть додаткові приводи рухатися протягом дня. Якщо ви не можете запланувати тренування в свій насичений день, використовуйте ці прості прийоми, щоб більше рухатися: піднімайтеся на носки, стоячи у черзі, будь то черга до музею або до каси у банку; завжди піднімайтеся тільки по сходах або обирайте більш довгий шлях в обхід, коли з’являється зайва хвилинка; здійснюючи покупки, повторюйте жим руками, утримуючи продуктовий кошик або речі, які ви плануєте придбати.

20Ці поради допоможуть вам тримати себе у формі не тільки у відрядженні або відпустці, але і в подорожі по життю.