5 способів поліпшити ваше здоров’я за 10 хвилин – SpeleLife
#beauty

5 способів поліпшити ваше здоров’я за 10 хвилин

Не треба здійснювати подвиги. Ці невеликі звички додадуть кілька років до вашого життя.

  • Пийте кефір. У кисломолочних продуктах містяться пробіотики – це бактерії, які нормалізують мікрофлору кишечника. Від них залежить не тільки травлення, але і стан шкіри. Ряд мікроорганізмів впливає на синтез серотоніну – гормону щастя.
  • Перекусіть фруктами. Банани, яблука, груші, виноград – джерела клітковини, яка допомагає худнути. Дослідження показують, що люди, які щодня отримують 25 г харчових волокон, стрункіші на 5-6 кг. Солодкі плоди багаті антиоксидантами і фітонутрієнтами – це речовини, які уповільнюють старіння і захищають від раку.
  • Посидьте в тиші. Вимкніть гаджети і сторонні звуки, розслабте тіло і глибоко дихайте через ніс. Видихайте через рот. Так за кілька хвилин ви знизите рівень кортизолу, а разом з ним – ризик інфаркту та інсульту.
  • Зробіть гімнастику для очей. Вправи знімуть навантаження і простимулюють кровообіг. Швидко покліпайте, потім примружтеся на 20 хвилин. Повторіть 4 рази. Помасажуйте повіки подушечками пальців, злегка натискайте. Потім витягніть перед собою праву руку – вказівний палець розташуйте на відстані 30 см від обличчя. Утримуйте на ньому погляд протягом 6 секунд.
  • Прогуляйтеся пішки. Під час спокійної ходьби вирівнюється пульс і кров насичується киснем, а в сонячну погоду виробляється вітамін Д, який робить кістки більш міцними.