6 вправ для плоского живота, які можна робити прямо на стільці – SpeleLife
#fitness

6 вправ для плоского живота, які можна робити прямо на стільці

Робота в офісі має масу переваг, але тривале сидіння на місці шкодить здоров’ю й фігурі. 47 наукових досліджень показали: люди, які довго сидять, частіше страждають від раку, діабету II типу, серцевих хвороб, зайвої ваги. Хороша новина: Ми знайшли для вас 6 вправ на стільці, які допомагають відчувати себе бадьоро й енергійно. Їх можна виконувати прямо на робочому місці.

  • Підйом колін до грудей – вправа зміцнює м’язи живота, покращує травлення, а також допомагає спалити жир

Сядьте на стілець та випрямте спину не опираючись на спинку. Поставте ноги на підлогу перед собою на ширині таза. Підніміть праве коліно і підтягніть його до грудей. Живіт в цей час підтягуйте до хребта. Покладіть руки на гомілку, щоб краще розтягнути нижній прес. Зробіть 20-30 повторень, чергуючи коліна.

  • Подвійний підйом колін – у цій позиції дбайливо, але ефективно працюють всі м’язи живота.

Зведіть ноги разом та зіпріться руками об стілець. Тримаючи спину прямо, підніміть коліна, наближаючи їх до грудей. М’язи живота при цьому повинні напружуватися. Поверніть ноги у вихідне положення, але не дозволяйте їм торкатися підлоги. Зробіть 10-20 повторень.

  • Підйом колін з нахилом тулуба – вправа, що коригує талію. Посилена робота бічних м’язів живота допомагає прибрати жирові складки на боках.

Сядьте ближче до краю стільця та випряміть спину. Зіпріться руками об стілець. Нахиліть тулуб в сторону, спираючись на одну сідницю. З’єднайте ноги і підніміть коліна до грудей. Поверніться у вихідне положення. Повторіть, нахиляючись в іншу сторону. Зробіть 10-20 повторень в кожну сторону.

  • Нахили до підлоги – вправа допомагає спалити жир на боках і стегнах.

Поставте ноги на підлогу та випряміть руки в сторони на висоті плечей. Поверніть верхню частину тулуба в праву сторону і нахиліться вперед, торкаючись правою рукою пальців лівої ноги. Затримайтеся в цій позиції. Станьте рівно, повторіть рух, торкнувшись пальців правої ноги пальцями лівої руки. Повторіть вправу 20-30 разів.

  • Підйом тулуба над стільцем – допомагає швидко спалити жир і підвищити тонус м’язів живота, спини, плечей. Для посилення навантаження можна робити вправу на кріслі з підлокітниками. Крісло має бути без коліс.

Сядьте на стілець і зіпріться руками об підлокітники. Підніміть тулуб, відриваючи від стільця стегна і ноги. У той же час використовуйте прес, щоб підняти коліна до грудей. Протримайтеся в цій позі хоча б 15-20 секунд, потім повільно опустіться і відпочиньте. Повторіть вправу 4 рази.

  • Коліна до ліктів – дуже корисно для талії: змушує працювати бічні м’язи і м’язи нижньої частини живота.

Сядьте на стілець та випрямте спину, спираючись на спинку стільця. Руки покладіть за голову. Підніміть праве коліно у напрямку до грудей, в цей же час нахиляйте лівий лікоть в його сторону так, щоб в результаті вони торкнулися один одного. Поверніться у вихідне положення. Поміняйте коліно і лікоть, зробіть 15 повторень. Таких вправ краще зробити 4 серії.