6 простих кроків на шляху до ідеального тіла – SpeleLife
#fitness

6 простих кроків на шляху до ідеального тіла

Багато людей у погоні за ідеальними формами забувають про грамотне та розумне ставлення до свого організму. Давно доведено, що худорлявість і здорова вага мають зовсім різні поняття. А ідеальне тіло – це не міфічний образ з обкладинки журналу, а результат тривалої праці над собою.

Помилково багато хто вірить, що аби отримати “модельні форми” достатньо сісти на дієту. Втім, низькокалорійні дієти не працюють. Давно відомо, що дієти лише заповільнюють метаболізм та суттєво знижують м’язову вагу, а не знищують жир. Організм постійно чекає поповнення запасів, а отримуючи нові калорії, витрачає їх дуже економно та обережно. У разі надлишку калорій, він одразу прагне відкласти все у «жир», якщо раптово «голодні дні» знову настануть. У прагненні досягти бездоганних форм, ми стаємо ворогами для свого організму, перебуваючи в стані постійної боротьби. При такому стані речей, організм переходить в режим виживання і економії енергії.

А чи є інший вихід? Для досягнення бажаного результату необхідно, перш за все, відмовитися від виснажливих дієт, надмірних фізичних навантажень і почати харчуватися правильно. А далі – дотримуватись кілька простих кроків на шляху до ідеального тіла

  1. Полюбіть здорове харчування. На відмінну від дієт воно пропонує повноцінне харчування, але тільки правильними продуктами. Так ви не відчуватимете голод, вага нормалізується, а організм отримає поживні речовини, вітаміни і мікроелементи в потрібній кількості.
  2. Не зважуйтесь кожного дня. Відмовтеся від щоденного зважування. Ваги, як своєрідний батіг, який постійно змушує менше їсти і більше займатись фізичними вправами. Зважившись з ранку і виявивши, що вага на 1 кг більше, ніж вчора, ви весь день будете відмовлятися від їжі, тільки б відновити колишню вагу. Але, наше тіло, що складається ще і з води, схильне до коливань ваги. І в кінці кінців, цифри на вагах, це всього лише цифри. Набагато важливіше гарне самопочуття.
  3. Вчіться приймати компліменти і довіряти їм. Як правило, такі захворювання як, анорексія і булімія мають психологічне підгрунтя. У жінок, які страждають цими захворюваннями чітко сформований негативний образ про себе. Створюйте нові позитивні моделі, усвідомлено відсуваючи будь-які негативні думки. І у відповідь на компліменти відповідайте з посмішкою «спасибі!». 4.Створіть стійкий образ свого життя і будьте реалістами. Нове життя не почнеться з понеділка. Якщо все своє життя ви вели малорухливий спосіб життя і не дотримувалися здорового харчування, досить складно змінити свій спосіб життя за один день. Розробіть детальний план змін, включіть в нього все до найдрібніших подробиць, того, щоб ви хотіли змінити у своєму житті. І починайте поетапно втілювати. 5.Підберіть для себе фізичні навантаження. Вправи – це ключова частина формування здорового і красивого тіла. Виберіть тренування, які будуть приносити вам задоволення. Біг, плавання, аеробіка, танці, теніс – видів спорту безліч, підберіть саме те, що подобається. 6.Встановіть на ваш мобільний телефон корисні додатки. Наприклад, ви можете встановити додаток зі списком корисних продуктів і рецептів, програму-нагадування про те, що пора випити воду або лічильник отриманих і витрачених калорій, також, користуються популярність щоденники харчування. З такими додатками вам легше буде звикнути і пристосуватися до нового способу життя.