6 способів залишатися активним, працюючи в офісі – SpeleLife
#youth

6 способів залишатися активним, працюючи в офісі

Більшість людей на запитання, чому вони не займаються спортом, відповідають, що дуже зайняті роботою. Можливо це і є правда, але навіть протягом робочого дня кожен здатний зберігати фізичну активність. Крім того, це допомагає відчувати себе свіжим і бадьорим, що вже саме по собі – запорука продуктивної роботи.

Ось кілька порад тим, хто не може знайти час на спортзал або інші види фізичної активності:

  1. Користуйтеся сходами. Якщо вам не потрібно підніматися на 20 поверх або тягнути важкі сумки, не чекайте ліфт, а підніміться по сходах. Ця проста зміна допоможе вам почувати себе краще, отримати прилив адреналіну, і скоро ви настільки звикнете, що зрозумієте: ліфт вам більше не потрібен.
  2. Працюйте за столом стоячи. Багато компаній, особливо технологічні, використовують столи, за якими можна працювати стоячи. Такі робочі місця мають масу фізіологічних і психологічних переваг. Дослідження, проведене в Канаді і опубліковане у виданні Preventive Medicine, показало, що такі столи скорочують час, проведений сидячи, і покращують настрій. І хоча поки що не всі компанії можуть дозволити собі обладнати свої офіси такими меблями, кожен з нас здатний виконувати якісь завдання стоячи – розмовляти по телефону, обговорювати питання з колегами, переглядати документи. Якщо ви хочете піти на крок далі, скористайтеся біговою доріжкою (уявіть: ви працюєте і йдете одночасно). І хоча продуктивність при цьому дещо знижується, переваги для здоров’я очевидні.
  3. Періодично потягайтесь. Швидше за все, основну частину робочого часу ви проводите, зсутулившись над столом. Час від часу (припустимо, раз в півгодини) варто робити коротку паузу і перезавантажуватися. Наприклад, добре потягнутися.
  4. Проводьте робочі зустрічі під час прогулянки. Дослідження, проведене в Стенфордському університеті, показало, що ходьба підвищує творчу активність на цілих 60%. І хоча ходьба всередині офісу або будинку виявилася настільки ж ефективною, як і на вулиці, під час прогулянки в якості бонусу ваш організм отримає так необхідне йому свіже повітря і вітамін D.
  5. Їжте за межами робочого місця. Безумовно, дуже зручно обідати (або вечеряти, якщо ви все ще в офісі у вечірній час) прямо за робочим столом – так ви можете вбити двох зайців одним пострілом. Але не робіть цього! Відірвіться від роботи і пообідайте в іншому місці, оскільки дослідження показали, що прогулянка в обідню пору допомагає знизити рівень стресу і підвищити робочий ентузіазм.
  6. Організуйте командну гру. Незважаючи на те, що ми проводимо більшу частину нашого дня з колегами, дивно, наскільки мало ми насправді взаємодіємо з ними. Командна гра – спортивний квест або пейнтбол – змусить вас добре спітніти і зблизить емоційно.