7 вправ для плоского живота і тонкої талії, які можна робити не встаючи зі стільця – SpeleLife
#fitness

7 вправ для плоского живота і тонкої талії, які можна робити не встаючи зі стільця

Щоб привести тіло в форму, потрібно змусити себе піти до спортзалу. Але не завжди є час і сила волі для того, щоб відірвати попу від стільця. Вихід з цієї ситуації є, і він досить простий.

Спробуйте тренуватися, не встаючи з цього самого стільця.

1. Розминка. Ця вправа допоможе розігріти м’язи, адже навіть якщо тренування триває всього 5 хвилин, до нього потрібно підготуватися.

Техніка виконання: Сядьте на край стільця, руки покладіть на коліна. Плавно відхиляйтеся назад, напружуючи м’язи преса. Ваша спина може торкатися спинки стільця, але ви не повинні переносити на неї свою вагу. Повільно поверніться у вихідне положення. Зробіть 10-12 повторень.

2. Скручування для косих м’язів преса. Ця вправа задіє косі м’язи живота і допоможе зробити талію тонкою.

Техніка виконання: Початкове положення те ж, що і для попередньої вправи. Зігніть в ліктях руки і розташуйте їх за головою. Повільно поверніть корпус вправо. При цьому ваші ноги і стегна повинні бути нерухомими. Затримайтеся на 3 секунди в цьому положенні, зробіть скручування вліво. На кожну сторону виконайте по 10 скручувань.

3. Нахили вперед. Вправа не гірше від традиційних скручувань опрацьовує прямі м’язи живота.

Техніка виконання: Заведіть руки за голову, пальці можна зчепити на потилиці. Повільно нахиляйтеся вперед, а потім повертайтеся в початкове положення. Не допомагайте собі руками при нахилах. Виконайте 15 таких нахилів.

4. Підтягування колін до грудей Ця вправа дозволяє опрацювати і косі, і прямі м’язи живота, і навіть м’язи стегон.

Техніка виконання: початкове положення – сидячи на стільці. Розміщуйтесь так, як вам зручно. Притягніть зігнуту в коліні ногу до грудей, обхопіть коліно руками і затримайтеся в такому положенні на 3 секунди. Поверніться у вихідне положення. Зробіть по 15 повторів на кожну ногу.

5. Підтягування колін до грудей + випрямлення ніг. Щоб прокачати м’язи верхнього і нижнього преса, потрібно задіяти ноги. Перед виконанням цієї вправи переконайтеся в стійкості стільця.

Техніка виконання: Відкиньтеся на спинку стільця і зведіть ноги разом. Підтягніть коліна до грудей і на 3 секунди затримайтеся в цьому положенні. Тепер випрямте ноги і затримайтеся в такому положенні на 3 секунди. Повільно зігніть ноги і притягніть їх до грудей, а потім знову випряміть. Повторюйте такі цикли згинання та розгинання 10 разів, а потім поверніться у вихідне положення.

6. Кругові обертання зігнутими в колінах ногами. Ця вправа спрямована на опрацювання і прямих, і косих м’язів живота.

Техніка виконання: Початкове положення – як в попередній вправі. Підтягніть зігнуті ноги до грудей. Почніть робити кругові обертання ногами. Описуйте кола в повітрі не тільки носками, а й колінами, щоб при виконанні вправи було задіяно якомога більше м’язів преса. Зробіть 10 обертань в кожну сторону.

7. «Ножиці». Ця вправа на нижній прес, в якому задіяні і м’язи стегон.

Техніка виконання: Відхиліться на спинку стільця і візьміться руками за сидіння збоку. Підніміть прямі ноги і почніть зводити і розводити їх, кожного разу схрещуючи. Виконуйте цю вправу 1 хвилину.

Плюси таких «сидячих» тренувань – їх простота. Але в питаннях схуднення важливі не тільки фізичні вправи, а й правильне харчування.