7 ранкових звичок з користю для тіла і діла – SpeleLife
#spelestyle

7 ранкових звичок з користю для тіла і діла

Як зустрінеш ранок, так весь день і проведеш. Гарний настрій, відмінне самопочуття і ваша ефективність протягом дня у ваших руках. Це не просто пост, а спонукання до дії; )
1.Прокидайтеся раніше. Більшість успішних людей прокидаються раніше і присвячують цей час собі – займаються спортом, медитують, читають або складають план завдань. Тобто, ви повинні створити собі індивідуальний ранковий ритуал, який допомагає налаштуватися на майбутній день. Ранок – це час спокою, можливості побути наодинці з собою, насолодитися навколишньою тишею і променями ранкового сонця. Це дає відчуття краси навколишнього світу і гармонії з ним, наповнює спокоєм, дарує потужний прилив енергії і заряджає позитивом на весь день.
2. Випити склянку води натщесерце. За ніч організм зневоднюється, кров та інші рідини в організмі уповільнюють свій рух. Ранкова склянка води сприяє пробудженню – розріджує кров і прискорює її циркуляцію, включає в роботу травну систему.
3. Улюблена музика. Музика зранку задає настрій на весь день. Зранку краще слухати бадьору і ритмічну музику, вона допоможе прокинутися і змусить вас зіскочити з ліжка в бажанні змінити своє життя на краще. Також весела і енергійна музика надихає, збільшує працездатність і налаштовує на оптимізм і життєлюбство.
4. Ранкова зарядка. Допомагає прокинутися – прискорює кровообіг, завдяки чому кисень швидше живить тканини, органи і системи, нормалізує тиск і дихання. Ранкові фізичні навантаження пришвидчують метаболізм і сприяють виробленню ендорфіну, гормону бадьорості і радості.

5. Контрастний душ. Покращує циркуляцію крові, сприяє зміцненню імунітету, тренує судини і підтягує шкіру. Ранковий контрастний душ дає прилив бадьорості та енергії на цілий день.6. Корисний збалансований сніданок. Для того, щоб жити, рухатися і думати людині потрібна енергія. Тому краще почати ранок з порції цільнозернової каші, з додаванням невеликої кількості сухофруктів, горіхів і крапелькою улюбленої рослинної олії. Такий сніданок зарядить енергією на весь день, що залишився, або хоча б до обіду ви “дотягнете”.

7.Позитивні думки. Позитивні думки покращують настрій, допомагають впоратися з щоденними завданнями, а також, ви концентруєте увагу на тому, що вам подобається, а не навпаки. Вірте в свої сили і направляйте енергію на досягнення бажаного – це допомагає досягати поставлених цілей. Крім того, хороше завжди притягує тільки хороше. Як то кажуть: «Поділися усмішкою своєю і вона повернеться до тебе ще не раз!»