7 ранкових звичок, що принесуть користь для тіла – SpeleLife
#health

7 ранкових звичок, що принесуть користь для тіла

Кілька звичайних речей можуть суттєво вплинути на ваше життя.

1. Рано прокидатися
Більшість успішних людей вважають, що краще прокинутися раніше і присвятити цей час собі – зайнятися спортом, медитувати, почитати або скласти план завдань – індивідуальний ранковий ритуал, який допомагає налаштуватися на майбутній день. Ранок – це час спокою та можливість побути наодинці з собою. Раннє пробудження дасть відчуття краси навколишнього світу і гармонії з ним, наповнить спокоєм, дасть потужний приплив енергії і зарядить позитивом на весь день.

2. Випити склянку води натщесерце
За ніч організм зневоднюється, тому кров та інші рідини протікають набагато повільніше. Ранкова склянка води сприяє пробудженню – розріджує кров і прискорює її циркуляцію, а ще – включає в роботу травну систему.

3. Улюблена музика
Музика вранці задає настрій на весь день. Тому краще слухати бадьору і ритмічну музику, вона допоможе прокинутися і змусить вас зіскочити з ліжка в бажанні змінити своє життя на краще. Також весела і енергійна музика надихає, збільшує працездатність і налаштовує на оптимізм.

4. Ранкова зарядка
Допомагає прокинутися та прискорює кровообіг, завдяки чому кисень швидше живить тканини, органи і системи, нормалізує тиск і дихання. Ранкові фізичні навантаження розганяють метаболізм і сприяють виробленню ендорфіну, гормону бадьорості і радості.

5. Контрастний душ
Покращує циркуляцію крові, сприяє зміцненню імунітету, тренує судини і підтягує шкіру. Ранковий контрастний душ дає прилив бадьорості та енергії на цілий день.

6. Корисний збалансований сніданок
Для того, щоб жити, рухатися і думати людині потрібна енергія. Тому краще почати ранок з порції цільнозернової каші, з додаванням невеликої кількості сухофруктів, горіхів і краплі улюбленої рослинної олії. Такий сніданок зарядить енергією на весь день.

7. Позитивні думки
Позитивні думки покращують настрій, допомагають впоратися з щоденними завданнями – ви концентруєте увагу на тому, що вам подобається, а не навпаки. Вірте в свої сили і направляйте енергію на досягнення бажаного – це допомагає домагатися поставлених цілей. Крім того, хороше завжди притягує тільки хороше.