Club vs Home: як освоїти ази фітнес-тренувань – SpeleLife
#fitness

Club vs Home: як освоїти ази фітнес-тренувань

Коли ти живеш у великому місті, то дуже непросто знайти час для тренувань у спортивному клубі. І кожного разу, коли у нас з’являється абонемент, ми обіцяємо собі регулярно відвідувати спортзал і впевнено працювати над ідеальною фігурою. А що далі? 

Зазвичай, ентузіазму вистачає не надовго. Дорога до клубу і назад забирає багато часу, не кажучи вже про те, скільки часу йде на тренування в переповненому залі і приведення себе в порядок після занять. Разом отримуємо в середньому 3 години на день або 12 годин на тиждень. Зазвичай, в боротьбі за гарне тіло та здоровий дух залишаються найстійкіші, інші вважають за краще витратити цей час на спілкування з сім’єю, друзями, читання книг або розмірений відпочинок після роботи. Виникає закономірне питання: як поєднати приємне з корисним?

Тренування в домашніх умовах можуть стати чудовою альтернативою занять в клубі. Все що для цього необхідно – інтернет, комп’ютер, килимок для занять, кілька пар гантелей і спортивний одяг. В інтернеті можна знайти тренування і програми на будь-який смак і рівень підготовки. Ви самі визначаєте тривалість та інтенсивність занять, графік тренувань. Ви економите гроші і час. Певне, це істотні плюси.

 Найчастіше прихильники домашніх тренувань обирають відео-канали або сторінки у соцмережах відмих іноземних тренерів або тематичні спільноти. Вони пропонують максимально цікаві програми, їх ефективність не викликає сумнівів і часто вона – перевірена на собі.
Ми також підібрали вам кілька уроків від відомих закордонних фітнес-тренерів. Тож, надихайтесь та займатесь спротом з задоволенням!
Джилліан Майклс 

Джилліан Майклс стала популярним фітнес-тренером, взявши участь в реаліті-шоу The Biggest Loser і Losing It With Jillian. Вона пише книги, веде телевізійні програми, випускає dvd-диски з численними програмами і тренуваннями. Найбільш популярні програми Джил – 30 Day Shred (Струнка фігура за 30 днів) і Body Revolution (Революція тіла). У тренуваннях Джилліан задіяні всі групи м’язів. Заняття побудовані за принципом поєднання силових і кардіо навантажень. Якщо ви дійсно хочете схуднути і кардинально змінити своє тіло, готові працювати над собою і тренуватися щодня 30 хвилин в день, тоді це те, що треба. Енергійна музика, швидка зміна вправ, пояснення техніки, мотивація і підбадьорюючі жарти – все це створює настрій і бажання йти до кінця. А результати не змусять себе чекати.

Трейсі Андерсон 

Трейсі Андерсон – зоряний тренер, на рахунку якої персональні тренування з Мадонною, Гвінет Пелтроу, Кортні Кокс, Стелою МакКартні, Шакірою та Дженіфер Лопез. У минулому Трейсі всерйоз займалася танцями, завдяки цьому розробила комплекс вправ під назвою Метод Трейсі Андерсон. Трейсі стверджує, що займаючись по її програмі ви будете мати мініатюрне тіло танцівниці – струнке, підтягнуте, рельєфне, але не перекачене. Найвідоміші програми Трейсі Андерсон – це Method Mat Workout (Метод Мат) і Metamorphosis by Tracy Anderson (Метаморфози Трейсі Андерсон). Метод Трейсі Андерсон є комплексом вправ для всього тіла під приємну музику, що віддалено нагадує пілатес. Заняття з Трейсі Андерсон підійдуть вам, якщо ви готові займатися мінімум 1 годину в день, витрачати час на розучування своєрідних авторських рухів і танцювальних па і вас абсолютно не лякає монотонна робота над собою. Варто зауважити, що Трейсі Андерсон рекомендує обмежити своє харчування в рамках 1000-1200 ккал в день. І тільки дотримуючись всіх рекомендацій автора програми, можна домогтися видимих результатів.

Боб Харпер 

Боб Харпер – один з найуспішніших американських фітнес-тренерів, який разом з Джилліан Майклс брав участь в зйомках реаліті-шоу The Biggest Loser. Його досвіду довіряють тисячі людей. Боб – визнаний експерт в питаннях фітнесу та здорового способу життя. Begginer’s weight loss transformation (Для початківців) і Total Body Transformation workout (Тотальна трансформація тіла) – комплексні тренування на всі групи м’язів, за допомогою яких можна помітно змінити стан свого тіла. Тренування з Бобом Харпером підійдуть тим, хто вже має фізичну підготовку, готовий до інтенсивних і тривалих занять, знаходиться в хорошій формі і бажає рухатися далі в удосконаленні свого тіла.

Шон Ті 

Шон Ті – американський фітнес-тренер і хореограф, який став неймовірно популярним після створення авторської фітнес програми Insanity (Божевілля). Insanity – двомісячна програма тренувань, складається з простих, але екстремально інтенсивних кардіо і силових вправ для фізично підготовлених людей. До програми додається план тренувань. Приступайте до Insanity, якщо ви хочете натренувати не тільки своє тіло, але й силу волі, готові займатися кожен день, любите різноманітність і складні завдання, мрієте про ідеальне тіло, не боїтеся труднощів і готові йти до своєї мрії.

Менді Інгбер 

Менді Інгбер – ще один зірковий тренер, під керівництвом якої стрункішала і гарнішала Дженіфер Еністон і Вікторія Бекхем. Yogalosaphy (Йогалософія) – симбіоз йоги, філософії, аеробіки та фітнесу. Під час заняття працюють основні групи м’язів, вправи виконуються в середньому темпі під приємну музику і супроводжуються коментарями тренера. За словами Менді Інгбер Yogalosaphy тренує м’язи, розвиває витривалість, покращує настрій і розумову ясність. Займайтеся з Менді Інгбер, якщо вам подобається йога і неквапливі тренування, але при цьому ваша мета – підтягнуте і струнке тіло. Але пам’ятайте, щоб досягти результату при навантаженнях низької інтенсивності необхідно дотримуватися здорового харчування, рахувати калорії і терпляче чекати.